Najděte deset rozdílů. Poslanci ANO odpovídají naprosto shodně

(Propagační materiál ANO)

FOTO: Propagační materiál ANO

Velká a legrační jednota panuje mezi poslanci a senátory hnutí ANO. Jasně to potvrdila čerstvá anketa, kterou se zákonodárci Andreje Babiše udělal irozhlas.cz a Radiožurnál. Lidé Andreje Babiše se rozdělují jen na dvě skupiny. Na ty, kteří ho podporují, a na ty, kteří odmítají odpovídat na otázky. To je mimochodem dost znepokojující. Voliči, pro které tito zákonodárci pracují, by měli znát jejich názory na zásadní události.

repro irozhlas.cz
Zajímavé odpovědi politiků ANO

Novináři Českého rozhlasu oslovili všech 77 poslanců a sedm senátorů za ANO a položili jim jednoduché otázky: 1. Je podle vašeho názoru současné nastavení svěřenských fondů ovládajících holding Agrofert dostačující, nebo by se měla v reakci na finální znění auditu forma vlastnictví holdingu změnit? Pokud ano, tak jak? 2. Měla by Česká republika vymáhat po holdingu Agrofert finanční prostředky, na které neměl podle Evropské komise nárok? 3. Má i po zveřejnění finální verze auditu Evropské komise Andrej Babiš vaši plnou důvěru? 4. Jak by mělo Česko na finální verzi auditu reagovat?

Zákonodárci Andreje Babiše vymýšleli nejrůznější premiéra podporující odpovědi, dva z nich ale zcela vynikají, protože odpověděli naprosto stejně.

Jak je to možné? A čí jsou ve skutečnosti tyto názory? Kdo od koho opisuje? A poslal jim někdo noty? Samé otázky dokreslující, kdo se za ANO skutečně dostal do parlamentu.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články