Nakupte dárky včas! Darujte předplatné Týdeníku FORUM svým nejbližším

Dárkové předplatné Týdeníku FORUM (FORUM 24)

Dárkové předplatné Týdeníku FORUM | FOTO: FORUM 24

Do Vánoc zatím sice zbývá dost času, ale proč tentokrát nezačít včas? Máme pro vás skvělou možnost obdarovat vaše blízké! Darujte jim předplatné Týdeníku FORUM na rok 2022. Zašleme vám dárkový kupon, který dáte pod stromeček, a noviny pak již budou chodit obdarovanému. Neváhejte, čas běží!

Předplatné Týdeníku FORUM zakoupíte za 1240 korun na našem e-shopu. Dárkový poukaz nabízí možnost dosat do něj jméno osoby, které chcete dárek předat. Nezapomeňte, že naše noviny nabízejí politické informace, zprávy ze zahraničí, komentáře autorů, které znáte z deníku FORUM 24, ale také kulturu, publicistiku, eportáže, rozhovory nebo rubriku Nová Orientace pro náročné čtenáře.

MOŽNOSTI PŘEDPLATNÉHO ZDE

Sháníte další dárky? Na e-shopu FORUM najdete spoustu skvělých knih, a to nejen o politice. Stále ještě zbývá několik kusů knihy Pavla Šafra Češi mezi pravdou a lží nebo první knihy, kterou vydal spolek Free Czech Media, Obrana před Babišem. Nabízíme také knižní rozhovor s Miroslavou Němcovou či knihu Bohumila Doležala V zemi babišismu a buranokracie.

Prodáváme knihy Jaroslava Kmenty, oblíbené Pražské příběhy Dana Hrubého, najdete zde publikace o historii i o umění. Určitě si vyberete – a kromě kvalitních a nápaditých dárků podpoříte nezávislou žurnalistiku. A taky budete mít tentokrát nakoupeno včas!

I letos nabízíme možnost osobního vyzvednutí zásilky.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]