Naprosto zdravý prezident Zeman dostane infuze

ČTK

Miloš Zeman | FOTO: ČTK

Že je prezident České republiky Miloš Zeman naprosto zdravý, to napadne každého, kdo ho vidí. Stačí si poslechnout, jak pan prezident mluví, jak artikuluje, jak nelže, jak je schopný udržet myšlenku a nevypouštět slovíčka, která by vypouštět neměl. A když zrovna nemluví, je možné ujistit se o jeho dokonalém zdravotním stavu pouhým pohledem na jeho pohyby a ladnou chůzi.

Komedie okolo zdravotního stavu prezidenta pokračuje. Ten se evidentně zhoršuje, když dospěl do fáze, kdy už Hrad oficiálně přiznává zdravotní prohlídky a sám prezident prozradil, že ho čekají infuze, protože je dehydratovaný. Tak tomu zrovna v jeho případě věří také každý. Je to tak, že z banální kontroly zůstal Zeman v nemocnici pět hodin a teď tam bude jezdit pravidelně. Prý na infuze, kvůli minerálům. Zajímavé také je, že ho na tu banální prohlídku doprovodila dcera Kateřina, která kvůli tomu údajně přiletěla z Londýna.

Miloš Zeman míval lékařské konzilium, které se ale postupně rozpadlo. Ještě před rozpadem vydalo varování, že Zeman moc pije alkohol a neposlouchá jejich rady. Postěžovali si také, že Zeman dává špatný příklad tím, jak vychvaluje svůj špatný životní sytl a hodně kouří.

Miloš Zeman je naprosto zdravý, o tom opravdu nemůže být pochyb. Obzvláště když to sám tvrdí. A Miloš Zeman přece nikdy nelže.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner