Naše bezpečnost bude v tomto roce ohrožená. Rusko a Čína tu mají silné spojence

archiv

Kybernetický útok. Ilustrační foto | FOTO: archiv

Rok 2019 pro naši bezpečnost bude o dost horší než ten minulý. Rusko a Čína mají jako své věrné služebníky prezidenta ČR a komunisty, na kterých závisí existence vlády. Premiér kvůli svým skandálům má minimální šanci na jiné koaliční partnery, než je dožívající ČSSD a plně vlastizrádná KSČ.

Ruský a čínský vliv za poslední tři dekády nebyl v tak mocensky silné pozici, kdy roztříštěná opozice nemá sílu skoro na nic a premiér je silně politicky vydíratelný silami, které přímo slouží nepříteli nezávislosti ČR. Lidé sloužící naší zemi a ústavě v bezpečnostních institucích očekávají zejména tři strategické tahy, které ruské a čínské zájmy skrze prezidenta a komunisty vůči vládě udělají.

  1. Rusům jde jednoznačně o vyždímání posledních let Zemana u moci, a proto tolik tlačí na ruskou účast při stavbě jaderných bloků. Nejde o samotnou stavbu, ta se dost možná ani nestane, když vidíme stav jaderného průmyslu a naši neschopnost postavit i primitivní dálnice. Jde hlavně o to český stát různými způsoby zavázat ruským firmám a českým firmám fakticky řízených Rusy. Z proudících miliard se pak budou brát kousky na uplácení české politické třídy. Říká se tomu strategická korupce a přesně o to se přemnožení ruští zpravodajci v Česku snaží.
  2. Za druhé půjde o brutální tlak na normalizaci Huawei, firmy fakticky sloužící čínskému totalitnímu režimu. Čínským zájmem je prošpikovat Česko svou technikou, skrze kterou nás půjde až po nejvyšší vedení státu odposlouchávat, stejně jako to Čína dělala třeba vedení Africké unie. Proto si Čína zavázala PPF ke spolupráci s Huawei a lze očekávat, že tento vztah strategické závislosti největší české finanční skupiny (sídlící v Nizozemsku) vůči čínskému režimu, od kterého potřebuje povolení pro svůj byznys v Číně, bude tou hlavní mocenskou pákou Pekingu. K tomu čínský režim zmobilizuje všechny své kolaboranty, které si tu za poslední roky nakoupil a třeba systematicky vozil na plně placené kultivační dovolené do Číny.
  3. Třetím hlavním tahem nepřítele bude snaha vykostit české bezpečnostní instituce, které si stále dovolují bránit zájmy státu dle platné Bezpečnostní strategie. Proto se nepřítel pokusí sestřelit šéfa kontrarozvědky a dojde k útoku na kybernetický úřad.

Hlavní útok nepřítele přijde, v roce 2018 se teprve připravovaly figurky. Probíhá válka a jejími bojovníky zatím jsou stateční vlastenci v našich bezpečnostních institucích. Jsou to stovky dobrých lidí, kteří nás zatím před nepřítelem brání.

Vyšlo na facebookovém profilu autora.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner