Naštvaná žena přes manželův facebook propustila jeho podřízenou

Ilustrační foto (AdobeStock)

Ilustrační foto | FOTO: AdobeStock

Najdou se manželky a partnerky, které jsou zvyklé se svým protějškům dívat do mobilního telefonu. Někdo lustruje i sociální sítě. O ženě, která dokonce zneužila facebook svého chotě, píše deník The Sun.

Dlouhých šest let pracuje nejmenovaný muž v restauraci rodinného přítele. Jeho pozice se postupně zlepšovala, až se z něj stal provozní. 

Majitel restaurace je však stále jediným, kdo má v podniku rozhodující slovo. Na to ovšem nedbá žena provozního, pro niž je manžel manažerem a přes to nejede vlak. Dokonce se s tím pochlubila na sociálních sítích. Svůj příspěvek ovšem musela na manželův popud urychleně smazat. 

Eric Drooker

Ani to však nestačilo, aby si žena uvědomila, jak se má chovat. Navíc se teprve chystala udělat ten nejhorší krok. Společně s přáteli nakráčela do restaurace, kde její manžel pracuje, objednali si jídlo a pití. Když ovšem došlo na úhradu účtu, nastal problém.

Odmítla zaplatit a všem řekla, že je manželkou manažera, takže nemusí, vzpomíná zaskočený zaměstnanec restaurace. Následovala hádka se servírkou, po níž tato dívka provoznímu zavolala s dotazem, proč byla právě vyhozena z práce.

Byl jsem v šoku, neměl jsem ponětí, o čem mluví. Ukázala mi zprávu, která byla odeslána z mého facebooku, ale přísahal jsem, že jsem ji nepsal,“ říká provozní.

Velmi rychle se ukázalo, že jeho manželka poslala zprávu z jeho účtu na sociální síti a zkusila propustit servírku, která se k ní prý chovala hrubě a neprofesionálně.

Po hádce, která posléze proběhla v domácnosti manažera“, se manželka sbalila a odešla. Časem se však vrátila a její choť se jí dokonce omluvil, že na ni byl nepříjemný. 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]