Naštvaný otec zakázal prarodičům styk s dcerou. Trvale ji poškodili, říká

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Babička s dědečkem jsou při výchově dětí důležitým pomocníkem. Je totiž možné k nim svou ratolest umístit a získat tak trochu času pro načerpání sil. Případ, o němž informuje The Daily Mirror, ovšem o dobrých vztazích nevypovídá.

O konfliktu s rodiči své snoubenky se na sociální síti Reddit rozhovořil jeden naštvaný muž. I když byly vztahy v rodině skvělé a prarodiče často mladý pár navštěvovali, vše změnilo jedno hlídání. Když se totiž dcera od babičky a dědečka vrátila, byla značně poznamenána.

Otec nechtěl věřit tomu, co si dovolili jeho budoucí tchyně s tchánem jeho milovanému dítěti provést. Nikdy by mě nenapadlo, že jí bez našeho vědomí propíchnou uši, říká muž. Chtěli jsme počkat, až bude ve věku, kdy si o tom rozhodne sama, dodává.

Devítiměsíční Thalia podle otce rozhodně neměla být postavena před hotovou věc. Jsme naštvaní, udělali to za našimi zády, takové věci s námi musí konzultovat, říká muž.

Reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Přestože se to nesetkalo s pochopením u širší rodiny, rodiče holčičky přerušili veškerý kontakt s babičkou a dědou. Nerespektovali naše rozhodnutí, to nejde jen tak přejít, vysvětluje otec.

Postupem času sice k obnovení komunikace došlo, ale prarodiče stále nesmí Thalii hlídat a pokud je v jejich blízkosti, je to vždy za účasti jednoho z rodičů.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]