NE základnám a další kremelští mloci pořádají svůj sabat na Staroměstském náměstí

(Facebook)

Spolek NE základnám ČR pořádá v neděli akci na Staroměstském náměstí, kde bude možné spatřit naše přední kolaboranty s putinovskou fašistickou juntou. Formálně chtějí uctít památku popravených předáků stavovského povstání, při pohledu na složení řečníků je ale celkem jasné, o co jde.

Organizace NE základnám ČR v pozvánce píše: „SRDEČNĚ ZVEME všechny, kterým není lhostejné přepisování historie na SHROMÁŽDĚNÍ OBČANŮ K VÝROČÍ POPRAVY ČESKÝCH PÁNŮ. Řeč bude také o Mariánském sloupu, symbolu národní potupy.“

Demonstrace na Letné (Pavel Hofman)

Seznam slibovaných řečníků je skutečně lákavý, tedy aspoň pro badatele v oblasti společenských patologií:

europoslanec Ivan David

historička Marie Neudorflová

spisovatelka Lenka Procházková

Dost vypovídá i to, jaká média pozvánku šíří. Třeba stránky nwoo.org, jejichž obsah stojí skutečně za pozornost. Nwoo.org o sobě říká: „Cíl této organizace je: Nedopustit dokončení absolutní nadvlády světa několika jedincům, které nyní nazýváme: The Bildeberg Group, Council on Foreign Relations (Cfr), Trilateral commision, NATO, OSN, MMF (IMF), CIA, Illuminati, Svobodní Zednáři (FreeMason), či vlády zemí za jejimiž zády tyto spolky stojí a řídí je. (rodiny bankéřů, finančníků, královské rodiny, politické klany) a ty, kteří chtějí z naší planety vytvořit otrokářský Nový Světový Řád (NWO). Ten má v budoucnu udělat z lidí roboty/otroky, očipované bezduché stroje, které bez otázek budou sloužit svým pánům. Pánům, kteří budou díky vyspělé a již nyní utajené technologii žít téměř věčně a již nikdy neumožní svobodnou civilizaci.“

Najdeme tam články jako:

Souvisí hromadné případy nákazy koronavirem na Moravě se sítěmi 5G?

Vladimír Kvačkov – Koronavirus je satanistický plán na snížení populace lidstva na Zemi.

A tak dále.

NE základnám se podílelo na úspěšné kremelské manipulační akci proti plánu postavit u nás americký radar. Internetové stránky organizace nejsou tedy zrovna živé. V rubrice aktualit najdeme již poněkud prošlá oznámení. Posledním materiálem je pozvánka na konferenci „30 let poté. Ztráty a nálezy“. K tématu zahraničí a bezpečnosti měl mluvit důvěrník, agent a rezident StB Oskar Krejčí, k médiím Petr Žantovský, což snad jako ukázka stačí.

Články mají titulky jako: „Jsou lidé ve zpravodajství ČT24 nad zákony, chtějí být nadlidé.“ „Výzva k vyvození odpovědnosti z účasti České republiky na umožnění zabíjení civilních obyvatel bývalé Jugoslávie.“ „STOP podpory zabíjení pomocí totalitního NATO.“ „Vzor zpravodajství ČT24 Henlein Konrad, na kterého navíc Jan Hamáček při svém vystoupení v OSN zapomněl.“

Kdybychom se na to hemžení putinovských mloků dívali z hlediska logiky, asi by nám neuniklo, že tam nějaké diference jsou. Tentokrát se nezapojují mloci ultrakatolického ražení. Ti vylezou, když bude nutno bojovat proti homosexualismu a západní dekadenci. Takový Jiří Ovčáček musí být pln rozporů, ale on si to vynahrazuje pilným sepisováním pomatených příspěvků na Twitter. Nebo nebohý muž Klausova Hradu Petr Hájek. Ten by se mohl ovšem klidně připojit s nějakým odhalením neomarxismu u současného papeže.

Na tom ale nezáleží, důležité je, aby se všechny tyto aktivity nakonec setkaly v jakési vyšší jednotě. Pak mohou promoskevští poskoci a pomatenci bojovat za národní suverenitu, bývalí signatáři Charty 77 stojí po boku brežněvovských komunistů, osoby bojující proti Evropské unii jsou europoslanci, formální členové nadnárodní a kosmopolitní katolické církve vedou tažení proti kosmopolitismu, vyznavači vlády silné ruky bojují proti silné ruce NATO, kandidátka za komunistky Jana Bobošíková obnovuje manželský slib v dlouhých bílých šatech v zestátněné katedrále a její „politicky nezávislý“ plyšáček Hana Lipovská se vyznává na Facebooku z obdivu a lásky k Václavu Klausovi, laureátovi Puškinovy ceny od V. V. Putina, jinak též obnoviteli kapitalismu a demokracie. Ačkoliv nechápe smysl veřejnoprávních médií, sedí v Radě ČT, kam ji vyslaly síly, které tuto televizi nenávidí.

Pejsek a kočička pekli dort, kam vrazili kosti, čokoládu a myš, a po jeho požití jeden cizí pes málem chcípl ve křoví. Putinovy tajné služby a jejich vědomí i nevědomí spolupracovníci dali dohromady pokrm, po jehož konzumaci by se demokracie musela odebrat na onen svět. Dávkují nám to ale postupně a doufají, že se časem přiotrávíme. Jsou tvůrčí. Když nemáš myši, vraž tam krysy, když není čokoláda, dej tam Sputnik a vodku. A je to.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]