Nedopusťme, aby rudé hyeny začaly v naší zemi opět řádit

Na Demonstraci za svobodné podnikání dnes na Václavském náměstí vystoupilo mnoho řečníků, včetně herečky Báry Štěpánové nebo předsedy Asociace podnikatelů a manažerů, Radomila Bábka. Svůj videovzkaz zaslal i Boleslav Buzek z iniciativy Radostné Česko bez EET, který se kvůli své pracovní cestě do zahraničí nemohl zúčastnit. Podnikatel zdůraznil, že ve státním znaku máme lva a ne hyenu, jejíž chování se velmi podobá činům současných vládních politiků.

Vzkaz Boleslava Buzka:

Někteří politici tvrdí, že podnikatelé a živnostníci parazitují na společnosti. Parazity jsou přitom oni sami. Podnikatelé, živnostníci a jejich zaměstnanci přinášejí hodnoty a živí stát.

Ve srovnání s živočišnou říší to jsou lvi, kteří si sami svým úsilím obstarávají potravu. Vedle nich však žijí hyeny, které jim potravu kradou. Hyeny v nedávné minulosti vyznávaly rudou hvězdu; dnes si oblékly různé politické dresy a maskují se přetvářkou, předstírají slušnost a sociální cítění. I nadále však lžou, kradou a šíří nenávist. Ministr financí je toho dokonalým příkladem.

Pokud je lvů dostatek, hyeny si na ně netroufnou. Pokud jich je ovšem málo, hyeny jim začnou krást potravu čím dál více, až nakonec lvi vyhynou. Hlady pak po nějakém čase pojdou i ty hyeny. Tak to chodí ve všech komunistických a socialistických zřízeních.

Česko je dnes pod tlakem hyen. Doslova omotávají lvy ostnatým drátem represí a byrokracie. On-line monitorují každou jejich činnost prostřednictvím EET a dalších nástrojů. Všude panuje nedůvěra − tak typická vlastnost soudruhů. Zákazy a příkazy nám ubírají tvořivost a berou svobodu. Cílem hyen je centralizace státní moci, široké masy odevzdaných úředníků a co nejvíce chudých, poslušných občanů − pokorných voličů.

Česká republika má ve svém znaku lva. Symbol chrabrosti, odvahy a síly. Nemáme tam hyenu. Nedopusťme tedy, aby rudé hyeny začaly v naší zemi opět řádit!

Boleslav Buzek
Radostné Česko bez EET

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]