Nejostudnější premiér v historii žádá velvyslance, aby dělali dobré jméno republice

Facebook

Monika a Andrej Babišovi mají dobrou náladu. | FOTO: Facebook

Ano, bohužel to není humor. Andrej Babiš dnes požádal velvyslance České republiky, aby  v zahraničí každý den mluvili s novináři a zdůrazňovali úspěchy České republiky. Neuvěřitelné, absurdní, museli si v duchu říkat všichni přítomní. Člověk, který je jednoznačně nejostudnějším premiérem ČR, žádá, aby se postarali o dobré jméno republiky.

Jako by to byli diplomaté, kteří v zahraničí ČR zastupují, kdo dělá vlastní zemi tu neuvěřitelnou ostudu. Ne, nejsou to oni. Je to sám premiér, kterého mají v Evropě za zloděje jejich peněz. Za drzouna, který si z jejich peněz postavil své luxusní víkendové sídlo a ještě je jezdí školit o tom, jak mají hospodařit a jak mají zacházet s uprchlíky.

Je to právě Andrej Babiš, kdo dělá České republice špatné jméno, které zcela zastiňuje úspěchy země, na které on nemá vliv. Prominentní komunista a agent totalitní tajné služby, tím se žádná z okolní zemí opravdu chlubit nemůže. Stejně tak se nemůže chlubit tím, že by měla v čele země premiéra, který skoupil největší novinové tituly, aby je srazil na kolena a zamezil kritickým článkům o své osobě.

Děsivou ostudou je i postupné prorůstání vlivu premiéra do policie a státního zastupitelství. Neuvěřitelný je střet zájmů, ve kterém si Babiš troufá fungovat a vysávat státní pokladnu.

Prezidenta nemá smysl rozebírat už vůbec. Důstojný úřad prezidenta sesunul někam do čistírny odpadní vod.

Ne, velvyslanci nemohou pracovat na dobrém jménu České republiky, když se musí stydět za svého premiéra a prezidenta.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner