Nejtrapnější okamžik mého života, říká dívka o nedorozumění v restauraci

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Zřejmě každý zná situaci, při níž by se nejraději propadl do země. Trapnou chvíli zažila i dívka, jejíž narozeniny se staly okamžikem, na který určitě nikdy nezapomene. Proč by se dnes nejraději neviděla, ukázala mladá žena na TikToku.

Oslava narozenin v restauraci měla být pro Elisabeth příjemnou částí dne. Užívala si ji až do momentu, kdy se k jejímu stolu přiblížil číšník. Přišel, aby odnesl svíčku, a tak se pro ni natáhl.

Vzhledem k tomu, že se přitom přiblížil k oslavenkyni, ta si to vyložila jako signál k objetí. Zřejmě doufala, že jí mladík také přišel pogratulovat k narozeninám. „Zdaleka nejtrapnější okamžik mého života,“ napsala Elisabeth na sociální síti. 

@elizabethao037

By far the most embarrassing moment of my life! #QuickerPickerRapper #fyp

♬ original sound – Amir Yass

Není divu, že se dívka spletla, číšník se totiž nechal unést atmosférou a před inkriminovaným okamžikem dováděl tak, že to mnohé překvapilo.

Jedna věc je jasná. Elisabeth je trapasem natolik „zničená“, že už nikdy do této restaurace nepůjde.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články