Nejvíc sexy mužem planety je “nový Rocky” Michael B. Jordan

Michael B. Jordan (commons.wikimedia. org/Gage Skidmore)

Michael B. Jordan | FOTO: commons.wikimedia. org/Gage Skidmore

Každoroční anketu časopisu People o největší sexy ikonu ovládl americký herec Michael B. Jordan. Hvězda filmů Creed či Black Panther v reakci na vyhlášení výsledků poděkovala především ženám ve své rodině.

Jordan své vítězství v prestižní anketě okomentoval přímo v magazínu People. “Dělali si ze mě legraci, že tohle ocenění určitě nikdy nedostanu,” řekl s úsměvem herec. Současně přiznal, že je pro něj získání nového “titulu” velkou ctí.

Nezapomněl ani zmínit, že se dostal do klubu, jehož součástí by chtěl být asi každý muž. Vždyť mezi minulé vítěze ankety patří třeba Chris Hemsworth, David Beckham, Channing Tatum, Adam Levine, nebo Idris Elba.

Třiatřicetiletá vycházející hvězda promluvila i o vztahu ženské části rodiny k magazínu, který ho označil za nejvíce sexy muže na světě. „Když byla moje babička naživu, People sbírala. Moje máma ho hodně čte a moje tety také,“ citoval Jordana server Page Six. 

Vítězství v anketě je dalším z vrcholů dosavadní hercovy kariéry. Po roli záporáka v komiksovém Black Pantherovi a nástupci Rockyho ve dvou filmech o Adonisi Creedovi, jde určitě o zajímavý zápis do životopisu. 

Tvůrci hollywoodských blockbusterů totiž rádi obsazují herce, jejichž jméno na plakátu zaplní kinosály. A to by Jordan měl zvládnout bez problému. Minimálně dívky a ženy ho totiž vyhledávat budou.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články