Několik otázek pro Babišovu osobní astrologičku

Facebook

Andrej Babiš | FOTO: Facebook

Premiér Andrej Babiš nám již několikrát sdělil, že má rád horoskopy. Hlavně Vesmír. Možná také skřítky, víly, bílou paní a zatím není jasné, zda Monika doma vaří odvary z bylin nasbíraných o svatojánské noci, aby si pak společně s manželem dávali lektvary u výkladu karet. Co ovšem jasné je, to je katastrofální číslo schodku státního rozpočtu. A vzhledem k naprostému diletanství členů Babišovy vlády se ukazuje, že nejlépe nám asi poradí nějaký ten astrolog nebo čarodějnice.

„Nejsem věřící, ale své osobní záležitosti konzultuji s Vesmírem, tam je něco, čemu věřím,“ sdělil Babiš již loni 10. září v rozhovoru pro Český rozhlas Xaverovi Veselému, kterého to samozřejmě nijak nezarazilo. A Babiš se toho drží, informacemi o horoskopu nás ostatně oblažil hned ve dvou svých hlášeních zvaných Čau lidi.

Neměli bychom se tedy na něco zeptat švýcarské „astrologičky“, osobní poradkyně našeho česko-slovenského premiéra? Zde je seznam dotazů.

Co říká Mars na další vyhlídky státního rozpočtu?

Jak poloha Venuše ovlivní audit Evropské komise týkající se střetu zájmů Andreje Babiše?

Co si myslí Merkur tom, kolik státních podniků by ještě mělo inzerovat ve vydavatelství Mafra?

V jaké poloze musí být Měsíc, aby bylo konečně definitivně jasné, že je nepřijatelné, aby zločinecká komunistická strana podporovala vládu v demokratické zemi?

A které znamení je nejvhodnější pro uspořádání předčasných voleb?

Nakonec ještě jedna bonusová otázka: Byl u astrologičky, která je ze Švýcarska, někdy také Babišův syn, který tam rovněž žije, aby ho varovala před tím, že jej na Krym odveze prodavač kol jménem Protopopov?

Samé otázky! Chce to horoskop.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner