Neuvěřitelná podpora dvoumilionového vydání Týdeníku FORUM. Děkujeme, milí čtenáři!

Eric Drooker

Čtenáři deníku FORUM 24 a Týdeníku FORUM projekt dlouhodobě podporují ve veřejné sbírce. Víme, že se jedná o občany, kteří vědí, že bez nezávislé žurnalistiky nebudeme mít svobodu a demokracii. Opět nás ale nesmírně překvapila neuvěřitelná vlna solidarity, která se zvedla poté, co jsme zveřejnili příběh tisku speciálního vydání Týdeníku FORUM ve dvoumilionovém nákladu.

Napsali jsme vám o tom, jak dvě tiskárny odmítly náš týdeník vytisknout. O tom, že plán byl dostat jej do dvou milionů domácností v naší zemi, ale všechno bylo v ohrožení. A napsali jsme vám také, že jelikož jsme byli nuceni tisknout i v zahraničí, celá věc se značně prodražila. A vy jste nám opět pomohli! Děkujeme.

Eric Drooker

Milí čtenáři, volby rozhodly o tom, že pravděpodobně zůstaneme v rodině západních, civilizovaných zemí. Bylo úkolem nezávislých novinářů, stejně jako všech občanů, kterým záleží na osudu země, aby se tomu společně pokusili zabránit. A podařilo se.

Mnohokrát vám děkujeme za to, že jste nás tolikrát podpořili. Že si předplácíte Týdeník FORUM, který jsme začali v srpnu vydávat (předplatné zde). Děkujeme, že jste se zúčastnili více než padesáti našich besed po celé České republice, které se konaly od roku 2018 a kde jsme se od vás dozvěděli tolik inspirativních věcí. Děkujeme, že víme, že naše práce má díky vám smysl.

Pokud i nadále chcete číst články, za nimiž nestojí žádní oligarchové, podorujte nás prosím i nadále. Jsou dva způsoby:

Předplatné Týdeníku FORUM

Veřejná sbírka na transparentním účtu 6018253329/0800

Děkujeme!

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]