Taťána Malá, ministryně spravedlnosti nově vznikající vlády, měla naprosto neuvěřitelnou tiskovou konferenci. Hájila fakt, že v obou svých diplomových pracech opisovala. A nezbývá než říci: Pane premiére, děkujeme. Jen více takových ministryň, ať je jasno.

Vznikající vláda je naprosto tragická. Plná amatérů, Babišových fanoušků a budou ji podporovat komunisté. Ale ukazuje to hlavní – Babiš už kolem sebe nemá žádné kvalitní lidi, všechno je jedno, potřebuje pouze naplnit určitá místa lidmi, kteří ho budou poslouchat.

Dříve měl kolem sebe Babiš lidi, kteří vyvolávali pocit, že se jedná o odborníky, že si jich někdo může vážit nebo že mají alespoň základní odborné či morální kvality. Ta doba skončila, nikde nevidíme Pelikána či Stropnického, je tu Taťána Malá.

Malá je vlajkovou lodí Babišovy vlády a každý by si to měl uvědomit. Je třeba to stále opakovat. Kredibilita tohoto kabinetu je na nule z mnoha důvodů, ovšem ministryně spravedlnosti posunula laťku ještě o něco níž.

Ano, dámy a pánové, už je líp. V Praze už jsme poznali, jak to vypadá, když vládne Babišovo hnutí odborníků (zkoušeli jste v poslední době hlavním městem projet?). A teď to máme v nejvyšších patrech exekutivy.

Takže Taťáno Malá, držte se!

Revue Forum Banner
Johana Hovorková
Johana Hovorková
Hlavní editorka deníku FORUM 24
Další články autora