Neveselý pohled. Už i Ovčáček zveřejnil fotografii ilustrující stav Miloše Zemana

Miloš Zeman na fotografii, kterou zveřejnil Jiří Ovčáček. Co má maskovat o několik čísel větší sako? (Twitter Jiří Ovčáček)

Miloš Zeman na fotografii, kterou zveřejnil Jiří Ovčáček. Co má maskovat o několik čísel větší sako? | FOTO: Twitter Jiří Ovčáček

Prezident, který již řekl vše, tedy Miloš Zeman, se sešel s velvyslancem USA Stephenem B. Kingem. O zcela rutinní schůzce informoval Jiří Ovčáček znovu a znovu a znovu. Aby také ne. Musel si užít to, že může národu sdělit, že se prezident zase s někým někde sešel. Takových akcí totiž prudce ubývá. Miloš Zeman stále víc a víc „osekává“ svůj program a cesty, především do zahraničí.

Právě v zahraničí by ho mohly potkat nemilé a nezaranžované záležitosti, jakou bylo nedávné focení na summitu NATO. Tam jako jediný seděl. Fotografie nebo videozáběry Miloše Zemana ilustrující jeho stále upadající zdravotní stav se objevují čas od času z akcí, které navštíví. V poslední době má nepřítomný pohled a zvláštní pohyby všude, kde se vyskytne.

Eric Drooker

Jeho okolí si je evidentně vědomo stavu šéfa. Proto když už někam prezident „jde“, jeho strážci se úmyslně staví před objektivy kamer a fotoaparátů. Na hlavu státu je totiž nehezká podívaná.

A současně, když se někde objeví spekulace o stavu Miloše Zemana, Jiří Ovčáček hystericky prská a kope kolem sebe. Jenže v úterý mu zřejmě „ujela“ jedna fotografie. Anebo lepší jednoduše neměl. Na snímku je z profilu Miloš Zeman. Evidetní je jeho nepřirozený, nahrbený postoj a velký úbytek váhy, který má mimořádně neúspěšně maskovat o několik čísel větší sako.

Twitter Jiří Ovčáček

Miloš Zeman na fotografii, kterou zveřejnil Jiří Ovčáček. Co má maskovat o několik čísel větší sako?

Pochopitelně není nic strašného na stáří, naopak. Strašné jsou ale lži týmu Miloše Zemana. Ten se snaží směšně vytvářet dojem toho, že Miloš Zeman je na tom zdravotně zhruba tak jako dvacetiletý atlet. To je na celé věci to hrozné.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]