Prezident, který již řekl vše, tedy Miloš Zeman, se sešel s velvyslancem USA Stephenem B. Kingem. O zcela rutinní schůzce informoval Jiří Ovčáček znovu a znovu a znovu. Aby také ne. Musel si užít to, že může národu sdělit, že se prezident zase s někým někde sešel. Takových akcí totiž prudce ubývá. Miloš Zeman stále víc a víc „osekává“ svůj program a cesty, především do zahraničí.

Právě v zahraničí by ho mohly potkat nemilé a nezaranžované záležitosti, jakou bylo nedávné focení na summitu NATO. Tam jako jediný seděl. Fotografie nebo videozáběry Miloše Zemana ilustrující jeho stále upadající zdravotní stav se objevují čas od času z akcí, které navštíví. V poslední době má nepřítomný pohled a zvláštní pohyby všude, kde se vyskytne.

Jeho okolí si je evidentně vědomo stavu šéfa. Proto když už někam prezident „jde“, jeho strážci se úmyslně staví před objektivy kamer a fotoaparátů. Na hlavu státu je totiž nehezká podívaná.

A současně, když se někde objeví spekulace o stavu Miloše Zemana, Jiří Ovčáček hystericky prská a kope kolem sebe. Jenže v úterý mu zřejmě „ujela“ jedna fotografie. Anebo lepší jednoduše neměl. Na snímku je z profilu Miloš Zeman. Evidetní je jeho nepřirozený, nahrbený postoj a velký úbytek váhy, který má mimořádně neúspěšně maskovat o několik čísel větší sako.

Twitter Jiří Ovčáček
Miloš Zeman na fotografii, kterou zveřejnil Jiří Ovčáček. Co má maskovat o několik čísel větší sako?

Pochopitelně není nic strašného na stáří, naopak. Strašné jsou ale lži týmu Miloše Zemana. Ten se snaží směšně vytvářet dojem toho, že Miloš Zeman je na tom zdravotně zhruba tak jako dvacetiletý atlet. To je na celé věci to hrozné.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora