Nevěsta naoko zrušila svatbu pro ty, kteří odmítli jí na ni dát peníze

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Veselka je jedním z okamžiků, na který se těší téměř každá žena. Jenže taková svatba, aby byla nezapomenutelná, stojí spoustu peněz. The Daily Mirror informuje o nevěstě, která se pokusila je sehnat od rodiny, ale po neúspěchu přišla s netradičním řešením.

Vysněná svatba měla být vrcholem dosavadního života jedné mladé ženy. Když ovšem zjistila, že musí zaplatit všechny náklady naráz, zatrnulo jí. „Zaplatila jsem zálohy za místo, fotografa, kuchaře, květiny a DJ, ale nevěděla jsem, že musím v den svatby zaplatit celou částku,” svěřila se nevěsta svému bratrovi dva dny před obřadem.

Zároveň ho požádala, jestli by jí nemohl v tíživé situaci pomoct. Půjčku deset tisíc liber (téměř 300 tisíc korun) jí ovšem sourozenec odmítl poskytnout. Trvalo to pouhých deset minut, než muži zavolala družička, aby mu oznámila, že svatba byla zrušena.

Situace se opakovala i u několika dalších členů rodiny. Každý, kdo odmítl finanční pomoc se dozvěděl, že se veselka nekoná. 

Jaké překvapení však byl pro všechny pozdější příspěvek na sociálních sítích nevěsty. “Šťastné výročí. Nemůžu uvěřit, že už to je rok. Zde jsou fotografie ze svatby,“ píše se u facebookového statusu.

„Ukázalo se, že zavolala každému členovi rodiny, aby získala peníze. Když řekli ne, nebyli pozváni,” vysvětluje jeden z hostů.„Poté měla velmi malou svatbu s pořádnou párty. Její vlastní bratr, babička a několik tet pozváni nebyli. O deset let později si stále stěžuje, že ji v její velký den nepodpořili,” dodává.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články