Nevěsta vyhodila svědka ze svatby, když ve své řeči zavtipkoval

Ilustrační foto (AdobeStock)

Ilustrační foto | FOTO: AdobeStock

Slavnostní den, kdy má být všechno krásné, vydařené a pozitivní. Tak si nevěsty představují svou svatbu. Občas se ovšem najde nějaký zádrhel, který jim jejich ideu naruší. O jednom takovém případě píše The Daily Mirror.

Řeč svědka bývá jedním z vrcholů veselky. Většinou se v ní přítomní dozví spoustu pozitivních vlastností novomanželů, následuje přání ke šťastnému společnému životu. Ne pokaždé se však tento proslov vydaří tak, jak by si všichni představovali.

Michael Kocáb a Michal Pavlíček (ČTK)

Taková situace se přihodila svědkovi na jedné svatbě ve Velké Británii. Místo toho, aby do svého proslovu zamíchal i trochu humoru, rozplakal jednu z přítomných družiček.

Muž, který svědčil ženichovi, si údajně dal s přípravou proslovu opravdu záležet a věnoval mu spoustu času. Naučil se ho dokonce slovo od slova, aby nemusel předčítat z papíru. Jediné, co se mu nepodařilo, bylo dostat do proslovu nějaký vtip, kterým by pobavil svatební hosty.

Nakonec se rozhodl, že to nechá na poslední chvíli a nějaký žert vymyslí na místě. To se ovšem ukázalo jako ten nejhorší nápad. Když došlo v proslovu na místo, kde chtěl svědek zavtipkovat, rozhodl si jako své “oběti” vybrat nevěstiny kamarádky.

“Družičky, nemám moc času a všechny vás moc neznám, takže bych chtěl říct jen jedno. Pět ze šesti z vás dnes vypadá úžasně, vyřešte si to mezi sebou,” pronesl muž. Místo očekávaného smíchu ovšem přišlo jen mrazivé ticho.

Týdeník FORUM (FORUM 24)

To však bylo velmi rychle narušeno. “Jedna z nich začala brečet, ale já nikoho konkrétního nemyslel. Byl to jen nesmysl, který mě v tu chvíli napadl. Když jsem se jí šel omluvit, uvědomil jsem si, že vlastně není tak hezká jako ostatní družičky,” popisuje svědek.

Reakce nevěsty byla pochopitelná. “Řekla mi jen, že bude nejlepší, když odejdu,” říká muž na Redditu. Ženich prý jen souhlasně pokýval hlavou.

Svědek se posléze veřejně omluvil na svatební facebookové stránce, ale dočkal se jen urážlivých vzkazů o členů nevěstiny rodiny.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články