Nevěsta vyhodila svou sestru ze svatby. Naštvalo ji její dítě

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Každá žena si svou svatbu představuje jako nejhezčí den svého života. Málokdy se ovšem stane, že vše proběhne podle představ a bez jakéhokoli problému. O jedné nespokojené nevěstě píše The Daily Mirror.

Nejmenovaná žena měla o své veselce naprosto přesnou představu. Její plán na ideální svatbu nemělo nic překazit. Alespoň o tom díky své precizní přípravě byla naprosto přesvědčena. Že však nic není tak, jak si člověk vysní, se svěřila na sociální síti Reddit.

Přestože budoucí nevěsta plánovala svou svatbu pro zhruba 70 hostů přes rok, stejně se něco nepovedlo. A šlo o celkem podstatnou věc, konkrétně o přítomnost dětí, kterou si žena nepřála. Navíc její zákaz porušila vlastní sestra, která nesehnala pro svou ratolest hlídaní.

Stejně na tom byla i jedna z družiček, a proto musela nevěsta ustoupit a účast dvouletého a pětiletého chlapce povolit. „Byla jsem pod tlakem, ale sestra mě uprosila. Podmínila jsem to tím, že se budou děti chovat slušně a její manžel na ně dohlédne,“ vzpomíná žena.

Celý problém začal už v momentě, kdy se chystalo focení před obřadem. Sestra nevěsty totiž dorazila pozdě a vše zpozdila. „Pak došlo na samotný obřad a můj dvouletý synovec začal během slibu vyvádět,“ říká dnes už novomanželka.

„Kvůli tomu vyrušení jsem musela dvakrát znovu začít skládat slib, a to už jsem byla opravdu nervózní. Svatba byla venku, takže jsme chvíli slyšeli, jak se synovec vzteká, když ho švagr odváděl pryč,“ dodává.

Tím ovšem všechny pohromy neskončily. Po obřadu nemohla nevěsta svou sestru najít, a všichni tak na ni museli čekat, až se dostaví ke společnému focení. „Po něm sestra neřekla ani slovo, žádná omluva, nic. Po čase sice přišla a se smíchem mi vysvětlovala, že už byl čas, aby můj synovec šel spát. Nebrala jsem to jako omluvu, naštvala mě,“ říká nevěsta.

Ta se se svou sestrou chvíli nato dostala do křížku. To když jí řekla, že se jí nelíbí, jak se na svatbě chová, a došlo i na výčitku ohledně dítěte. „Řekla mi, že to přeháním a že to nebylo tak velké narušení, jak tvrdím. V ten moment už jsem byla vytočená natolik, že jsem jí řekla, ať odejde, že už ji tam nechci,“ sdělila žena na sociální síti s tím, že od té doby s ní sestra ani jejich matka nemluví.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články