Nevydrželi to do voleb. Zeman po buransku urážel, Babiš ječel a lhal

Zemanovsko-babišovská doba se ve čtvrtek a pátek projevila naplno. Oba si v posledních dnech dávali velký pozor, aby něco před volbami neprovedli. A nepovedlo se. Babiš nechal vydat v obou svých denících velký rozhovor sám se sebou. Pár hodin před otevřením volebních místností. Televizní debatu navíc naprosto nezvládl, křičel, bral si slovo, kdy chtěl, mluvil z cesty a lhal. Například se divákům snažil namluvit, že ministerstvo dopravy pod vedením Dana Ťoka postavilo přes 170 kilometrů dálnic. Také nevíte kde?

Zbyněk Pecák

Zeman je samozřejmě kapitola sama pro sebe. A protože už několik dní nikoho veřejně neurazil, nechal všechen nahromaděný hnis vytrysknout v pátek. Nejprve poplival Romy. Opět. Je to jeho nové velké téma. Potom, co je urazil minulý týden, mu posílali fotky, jak pracují. V pátek prezident konstatoval, že děkuje za fotografie deseti procent pracujících Romů. A v šíření typické zemanovské atmosféry pokračoval. Na slušný dotaz jedné z novinářek odpověděl arogantně a snažil se ji zesměšnit. Na závěr dodal, ať zavře pusu. Prezident. Pan prezident…

Sečteno podtrženo. Oba pánové těsně před volbami zkomplikovali život kandidátům ANO. Oba, protože zcela servilního Zemana lze považovat za sluhu nejen Ruska, ale i Babiše, kterému jde maximálně na ruku. Zeman také reprezentuje ANO. Díky tomu, že se neudrželi, všem hezky připomněli, co jsou zač a co pěkného nás čeká, pokud ANO opět vyhraje volby. Tedy lži, pomluvy, ječení, prezident mimo, urážející menšiny, ostuda, úpadek.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner