Nezávislá žurnalistika potřebuje čtenáře. Staňte se VIP předplatitelem Revue FORUM

Billboard deníku FORUM 24 a časopisu Revue FORUM (FORUM 24)

Billboard deníku FORUM 24 a časopisu Revue FORUM | FOTO: FORUM 24

Chcete vědět o všech akcích, které pořádáme, mít každé číslo Revue FORUM v den vydání ve schránce, přečíst si knihu Obrana před Babiše a hlavně podpořit nezávislé šíření informací, které je v době, kdy oligarchové vlastní média, čím dál tím těžší? Staňte se VIP předplatitelem Revue FORUM!

Revue FORUM je měsíčník, který přináší rozhovory s osobnostmi, pro které je – stejně jako pro nás – důležité, aby Česká republika zůstala svobodnou zemí, ve které platí právní stát a která patří do západních struktur. ZDE se můžete stát jeho VIP předplatitelem.

(Tom Rimpel)

Co to znamená? Každý měsíc vám přijde do schránky nové číslo Revue FORUM. Budete dostávat informace o akcích, které pořádáme, jako byla debata v Rock Café, které se zúčastnili i naši kolegové Jaroslav Kmenta, Bohumil Pečinka a Bohumil Doležal. A samozřejmostí bude pro vás rezervované místo a možnost zapojit se do diskuze! V neposlední řadě spolu s předplatním obdržíte knihu Obrana před Babišem, rozhovor s Pavlem Šafrem, ve které se dozvíte nejen to, jak by se česká společnost měla bránit před východním oligarchou, ale také mnoho o vývoji českých médií až do roku 2013.

Tak neváhejte! Podpořte nezávislou žurnalistiku a staňte se VIP předplatitelem Revue FORUM ZDE.

Píšeme o tom, o čem ostatní mlčí. Díky vám.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]