Nikdy neotvírejte dveře od hotelového pokoje, když uslyšíte hluk, varuje po děsivém zážitku letuška

Ilustrační foto (AdobeStock)

Ilustrační foto | FOTO: AdobeStock

Málokoho by zřejmě napadlo, že pokud se ubytuje v hotelu, může se stát, že bude ohrožena jeho bezpečnost, popřípadě i zdraví či život. Po příběhu, který na TikToku zveřejnila jedna letuška, si ovšem mnozí lidé odteď budou dávat pozor, jak se v hotelu chovají.

Letuška Dani, která je na sociální síti známá pod nickem danidboyy1, na svém kanálu pravidelně informuje o zajímavostech, které díky své práci zažila a zároveň se lidem snaží přiblížit, jaké to je být součástí palubního personálu.

Týdeník FORUM (FORUM 24)

Tentokrát se však mladá dívka podělila o zážitek, který se přihodil její kolegyni a z nějž mrazí. Přitom se týká události, která již potkala mnohé z nás a nikdy by nás nenapadlo, že může být tak nevšední.

Kolegyně Dani se po dlouhé cestě ubytovala v hotelu a těšila se, jak si konečně odpočine. “Když si lehla do postele, měla problém usnout, protože slyšela dětský smích a děti, které si hrály před jejím pokojem. To trvalo asi půl hodiny,” popisuje letuška. Když hluk neustával, zavolala žena na recepci, aby požádala o zjednání nápravy.

„V hotelu ji však informovali, že patro je určeno výhradně pro posádku. Nejsou tam tedy žádné děti, ani další lidé, kteří by tam nepatřili,” říká Dani. Povyk přede dveřmi ovšem stále pokračoval. Žena proto vstala a šla se podívat na chodbu, kdo tam nesnesitelný nepořádek stále dělá. Když však otevřela dveře svého pokoje, nikoho za nimi nenašla.

To už ji znepokojilo do takové míry, že se oblékla a šla recepci celou situaci vyřešit osobně. „Zdálo se, že jí personál hotelu nevěří, když říká, že někoho slyší před svým pokojem, a tak požádala o zpětné zhlédnutí záznamu z průmyslové kamery,” popisuje ve svém videu na TikToku Dani. “Tady začíná být příběh děsivý. Na záznamu totiž uviděla, jak otevírá dveře, kterými do pokoje nepozorovaně vchází malý chlapec, a pak je zase zavírá,” dodává letuška.

@danidboyy1

I struggled to sleep for days after I heard this story 💀 #storytime #cabincrew #truestory #creepy

♬ Suspense, horror, piano and music box – takaya

Tím celý příběh končí a každý si musí domyslet, co se vlastně stalo. Podle komentářů na sociální síti to ovšem vypadá, že si mnoho lidí už bude rozmýšlet, jestli otevřou dveře od svého pokoje, když v hotelové chodbě uslyší nějaký hluk.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články