Nohavica opět podpoří dezinformační scénu, tentokrát na křtu knihy

Jaromír Nohavica (Zbyněk Pecák)

Jaromír Nohavica | FOTO: Zbyněk Pecák

Sociolog Petr Hampl, který je aktuálně známý spíše šířením xenofobie a spojením s dezinformační scénou, napsal novou knihu nazvanou Kapitoly z buranské sociologie a volné úvahy. Pokřtí ji v podniku Heligonka, který spoluvlastní písničkář Jaromír Nohavica – a ten k tomu také bude hrát.

Večera se zúčastní kromě Hampla ještě autor serveru Protiproud Ladislav Větvička, který také křtí knihu, a svůj kalendář zde představí fotograf Boris Renner.

Už se moc těšíme! Novou knihu Petra Hampla budeme křtít v Ostravě, v klubu Heligonka za přítomnosti jejího…

Zveřejnil(a) Nakladatelství Naštvané matky dne Pátek 6. září 2019

Nohavica spolupracuje s prokremelskou scénou dlouhodobě. Před časem získal ocenění od ruského prezidenta Vladimira Putina, medaili přijal také od českého prezidenta Miloše Zemana.

Dříve byl ostravský zpěvák kritizován zejména kvůli spolupráci se Státní bezpečností, dnes je to spíše za tuto jeho inklinaci. Naposledy se k tomuto problému vyjádřil zpěvák Tomáš Klus. Tomu poté Nohavica přes časopis Týden, který patří do vydavatelství Jaromíra Soukupa, vzkázal, že „filozofuje, ale nejde mu to“.

Petr Hampl je aktivista, který inicioval založení České společnosti pro civilizační studia. Zde s ním působí další podobně orientovaní lidé, například Petr Žantovský či Benjamin Kuras. Byl místopředsedou strany Blok proti islámu, poté kandidoval za Alternativu pro Českou republiku. Tam ovšem naprosto propadl a v senátních volbách skončil předposlední.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu freeczechmedia@gmail.com