Nostradamus předpověděl na rok 2021 hned několik katastrof

Věštec z 16. století Nostradamus  (repro: russian7.ru)

Věštec z 16. století Nostradamus | FOTO: repro: russian7.ru

Jeho předpovědi bývají až děsivě přesné. Prorokoval smrt krále Jindřicha II., začátek druhé světové války, údajně věděl, že J. F. Kennedy zemře při atentátu, a někdo si jeho verše vyložil i jako předzvěst útoku na World Trade Center. Deník Daily Mirror nyní připomněl, co slavný Nostradamus předpověděl na letošní rok.

Prý věděl o nástupu Adolfa Hitlera, francouzské revoluci či vývoji atomové bomby. Kritici ho však považují za lháře a věčné diskuze vzbuzují i výklady jeho proroctví. Nacisté používali jeho verše k propagandě. Nostradamovy předpovědi jsou ovšem vždy brány na zřetel. Proto je určitě dobré podívat se na to, co nám podle francouzského lékaře a věštce přinese rok 2021.

Například se prý máme bát útoku zombie. Ty vzniknou poté, co ruský vědec vytvoří biologickou zbraň, která pomocí rozšíření viru přemění lidi na „nemrtvé“, a ti ovládnou planetu. Navíc svět zasáhne hladomor, který si ani nedokážeme představit. 

Letos naši planetu prý také čeká poškození slunečními bouřemi. Ty budou mít za důsledek „stoupání vody a klesání země“, masovou migraci a boj o přírodní zdroje. V možných válkách, které krizové situace způsobí, se údajně objeví supervojáci s implantovanými čipy v mozku. 

Z vesmíru nám podle Nostradama hrozí i nebezpečí v podobě asteroidu, který by měl naši planetu zasáhnout.

Ameriku by podle předpovědi měla postihnout obří zemětřesení, konkrétně by se měli obávat v Kalifornii. Zde má věštec jasno i v datu. Pohroma by měla přijít 25. listopadu tohoto roku.

Po velmi nepodařeném roce 2020 nás tedy podle uznávaného věštce nečeká změna k lepšímu, ale pravý opak. Musíme doufat, že výklad Nostradamových veršů je tentokrát mylný.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]