Nostradamus předpověděl na rok 2021 hned několik katastrof

Eric Drooker

Jeho předpovědi bývají až děsivě přesné. Prorokoval smrt krále Jindřicha II., začátek druhé světové války, údajně věděl, že J. F. Kennedy zemře při atentátu, a někdo si jeho verše vyložil i jako předzvěst útoku na World Trade Center. Deník Daily Mirror nyní připomněl, co slavný Nostradamus předpověděl na letošní rok.

Prý věděl o nástupu Adolfa Hitlera, francouzské revoluci či vývoji atomové bomby. Kritici ho však považují za lháře a věčné diskuze vzbuzují i výklady jeho proroctví. Nacisté používali jeho verše k propagandě. Nostradamovy předpovědi jsou ovšem vždy brány na zřetel. Proto je určitě dobré podívat se na to, co nám podle francouzského lékaře a věštce přinese rok 2021.

Například se prý máme bát útoku zombie. Ty vzniknou poté, co ruský vědec vytvoří biologickou zbraň, která pomocí rozšíření viru přemění lidi na „nemrtvé“, a ti ovládnou planetu. Navíc svět zasáhne hladomor, který si ani nedokážeme představit. 

Letos naši planetu prý také čeká poškození slunečními bouřemi. Ty budou mít za důsledek „stoupání vody a klesání země“, masovou migraci a boj o přírodní zdroje. V možných válkách, které krizové situace způsobí, se údajně objeví supervojáci s implantovanými čipy v mozku. 

Z vesmíru nám podle Nostradama hrozí i nebezpečí v podobě asteroidu, který by měl naši planetu zasáhnout.

Ameriku by podle předpovědi měla postihnout obří zemětřesení, konkrétně by se měli obávat v Kalifornii. Zde má věštec jasno i v datu. Pohroma by měla přijít 25. listopadu tohoto roku.

Po velmi nepodařeném roce 2020 nás tedy podle uznávaného věštce nečeká změna k lepšímu, ale pravý opak. Musíme doufat, že výklad Nostradamových veršů je tentokrát mylný.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články