Novinka od známého investigativního novináře Jaroslava Kmenty. Objednejte si knihu Ruská mafie

Kniha Ruská mafie, Jaroslav Kmenta (FORUM 24)

Kniha Ruská mafie, Jaroslav Kmenta | FOTO: FORUM 24

Novinář Jaroslav Kmenta vydal novou knihu, tentokrát s názvem Ruská mafie. Jak je u něho zvykem, nebude to žádné veselé čtení, ale rozhodně je to kniha, kterou byste neměli minout. Objednejte si ji proto na e-shopu FORUM.

O čem Ruská mafie pojednává? První ze série publicistických knih o vývoji mafie v Česku. Knihy v této sérii budou opatřeny podtitulem Polosvět. Mapují vznik a vývoj organizovaného zločinu na území Československa a České republiky po roce 1989.

FORUM 24
FOTO: FORUM 24

KNIHU RUSKÁ MAFIE OBJEDNÁVEJTE ZDE

Celý projekt, který autor chystá už několik let, bude mít několik částí. První je věnována ruské mafii, která se tu usadila hned počátkem devadesátých let. Je to projekt, jenž vás při čtení vrátí zejména právě do této dekády, která v gangsterském pojetí připomínala třicátá léta minulého století v americkém Chicagu. Série knih s podtitulem Polosvět postupně zmapuje všechny vývojové fáze mafie v Česku.

Objednejte si i další knihy známého investigativního novináře Jaroslava Kmenty ZDE. Všechny stojí za to!

Nemáte čtení nikdy dost? Zajímá vás politika a historie? Zkuste také knihu Pavla Šafra Češi mezi pravdou a lží (ZDE) nebo knihu Bohumila Doležala V zemi babišismu a buranokracie (ZDE). Možná by vás také mohlo zaujmout tričko s nápisem Bez Babiše a Okamury bude nejlíp (ZDE).