Novodobý Nostradamus, předpovídající covid i smrt královny, varuje před jadernou válkou

Novodobý Nostradamus Athos Salomé (Athos Salome / se souhlasem)

Novodobý Nostradamus Athos Salomé | FOTO: Athos Salome / se souhlasem

Předpovědi budoucnosti jsou pro mnohé jakýmsi klíčem k nepoznanému. Někteří lidé se predikcí věcí, které se odehrají v následujících měsících či letech, zabývají jako svou prací. Dá se to říct i o mladém Brazilci, který se nyní prezentoval mrazivou vidinou toho, co potká náš svět.

Athos Salomé o sobě tvrdí, že je nástupcem slavných jasnovidců, kteří dokázali předpovídat budoucnost. Měl údajně vědět o tom, kdy zemře britká královna Alžběta II., dopředu varoval před pandemií covid-19, tipnul i kontrovezní nákup Twitteru Elonem Muskem. Nyní Brazilec podle Daily Mirror intenzivně varuje před světovou válkou, která podle něj bude jaderná. 

FORUM 24 (Pavel Hofman)

Ve své předpovědi na rok 2022, napsané 28. března 2021 Athos uvedl, že dojde k tragickému „zhroucení tribun” s fatálními následky, což se stalo v červenci při býčích zápasech v kolumbijské Tolimě, kde zahynulo šest lidí.

„Na mém seznamu také stálo, že zemře královna Alžběta II. a že v roce 2022 začne třetí světová válka. Ta už začala, když se covid rozšířil do celého světa. Potvrdilo se to se po ruské invazi,” myslí si Athos.

Šestatřicetiletý Brazilec, jemuž se přezdívá “novodobý Nostradamus”, je přesvědčen, že třetí světová válka již začala. Athos odmítá, že by byl podvodníkem, který se snaží získat popularitu šokujícími zjištěními. 

„Věda začala dokazovat, že mé schopnosti jsou skutečné, před několika měsíci jsme s mým seznamem předpovědí prošli technickou analýzou a žádné triky se neprokázaly,” sdělil anglickému deníku. „Ve 12 letech jsem si uvědomil, že jsem jiný než ostatní lidé, cítím, slyším a mluvím o událostech, které nemám pod kontrolou,” dodal.

Ilustrační foto. (Štěpán Mareš)

Někdy o sobě prý pochyboval, protože události, o nichž hovořil, nenastaly ihned. V krátké době se však údajně vyplnily. „Věřím, že jsem byl vyvolen, abych pomáhal lidem na tomto světě, věřím, že mám pouze zvýšenou citlivost a prorocký dar, umím porozumět lidem a tomu, co hledají,” je přesvědčen Athos Salomé.

Kdo ovlivnil svět svými vizemi

Michel de Nostredame, k němuž je mladý Brazilec často přirovnáván, byl francouzský lékař, který se narodil 14. prosince 1503. Nostradamus podle některých prezentací jeho slov předpověděl například Hitlerův nástup k moci, druhou světovou válku, zastřelení JFK, teroristický útok 11. září, Francouzskou revoluci či vývoj atomové bomby.

Athosovy schopnosti by se mohly přirovnat i další známé osobnosti, proslulé pod jménem Baba Vanga. Slepá bulharská věštkyně totiž údajně měla předpovědět tak důležité události, jakými byla smrt Stalina či princezny Diany, katastrofa v černobylské jaderné elektrárně či teroristické útoky na newyorská Dvojčata.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články