O Putinovi už jsou i vtipy. Jen jestli je to k smíchu…

O ruském prezidentovi se objevují i vtipy. Posuďte sami, jestli jsou zábavné.  Fakt je, že Češi by vymysleli lepší. Jenže to by nejspíš bylo za situace, kterou si normální člověk nepřeje. Spokojme se tedy s druhou ligou politického humoru.

Prezident Putin prohlásil, že navzdory tomu, že byla Ukrajina posledních pár týdnů ve zprávách, průzkum ukázal, že 64 procent amerických studentů neumí najít Ukrajinu na mapě. Ano, ale je to jen otázka času. Brzo ji tam nenajde nikdo.

Putin: Je příliš brzo, abych se rozhodl, jestli budu usilovat o znovuzvolení v roce 2018. Ale není příliš brzo na to, aby se rozhodlo o výsledku.

Vladimir Putin prohlásil, že jeho rozvod byl pokojný. Musel být. Jeho bývalá manželka je stále naživu.

Skupina ruských rodičů žádala Vladimira Putina, aby byl v Rusku zrušen koncert Eltona Johna. Stěžovali si na to, že propaguje homosexuální životní styl a oni nechtějí koukat na gaye na scéně. Místo toho chtějí, aby se koncert nahradil představením baletu Bolšovo těatra.

Open-Balet-Gala-Bratislava-2013-V.-Malahkov-foto-A.-Faraonov

Objevily se spekulace o tom, proč Vladimir Putin na deset dní zmizel. Prý měl chřipku. Taková věc se skutečně může stát, když vedete studenou válku.

TASS byl zplnomocněn prohlásit, že 44 medailistů dostane za odměnu vozy Mercedes. A co bude s těmi, kteří žádné medaile nezískali? „Ale nic, nicméně neotvírejte u těch aut kufry,“ poznamenal Putin.

Organizátoři her v Soči měli problém zaplnit místa pro diváky během biatlonu. Ukázalo se, že lidé vzali vážně prezidenta, že se mají vyvarovat všeho, kde je v názvu BI…

Někteří Rusové si stěžovali, že volby byly zfalšované a že Putinova moc není legitimní. Víte, jak se v Rusku takovým lidem říká? Nezvěstní…

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner