Obama si vybral, kdo by ho mohl hrát ve filmu

Bývalý americký prezident Barack Obama  (printscreen CBS Youtube)

Bývalý americký prezident Barack Obama | FOTO: printscreen CBS Youtube

V rámci propagace své nové knihy se Barack Obama objevuje v mnoha televizních show. V jedné z nich se podle listu New York Post bývalý americký prezident přiznal, že by si dokázal představit, kdo by ho mohl ztvárnit v biografickém filmu. Jeho volba mnohé překvapila, ale Obama si ji dokázal obhájit.

Se svou knihou „A Promised Land“ (Zaslíbená země) nyní Obama sklízí nečekané úspěchy. Během prvního týdne dokázal předstihnout i svou manželku Michelle s jejím bestsellerem Becoming, což se moc neočekávalo. Není proto divu, že se začalo nahlas hovořit i o filmu, který by měl představit Obamu tak, jak ho zatím Američané moc neznají.

Obtížné by však bylo nejen psaní scénáře a výběr režiséra, ale také obsazení hlavní role. Pokud by si měl americký exprezident vybírat sám, jednomu adeptovi by dokázal dát zelenou už nyní. Jedná se o rappera a herce Drakea. Obama ho „odsouhlasil“ v talk show 360 With Speedy Mormon“ na Complex News.

Drake (zdroj: snl.no)

„Až na to dojde a bude-li připraven,“ připouští Obama, že by si ho jako představitele sebe sama dokázal představit. „Drake má, což je nejdůležitější, svolení od mé domácnosti,“ smál se bývalý nejmocnější muž světa. „Mám podezření, že by s tím byly Malia a Sasha v pohodě,“ dodal s odkazem na své dvě dcery. 

Čtyřiatřicetiletý Aubrey Drake Graham získal popularitu díky svému osmiletému účinkování v seriálu Degrassi: The Next Generation. Slavným se ovšem stal až jako zpěvák a rapper. Již svým prvním albem Thank Me Later dobyl americký trh a překonal i několik hudebních rekordů.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články