Tomio Okamura je typickým představitelem člověka, který vydělal na strachu a nenávisti, a to nejen politicky. Také o něm je nová publikace z dílny našich kolegů ze serveru Hlídacípes.org. Má 152 stran a nyní si ji můžete objednat na e-shopu FORUM.

OBJEDNÁVEJTE ZDE

Evropské volby potvrdily vzestup populistů. Na české domácí scéně posílilo hnutí ANO i SPD Tomia Okamury. V evropském kontextu je nástup populistických nebo nacionalistických sil ještě markantnější. Nejlepších výsledků dosáhli vládní pravicoví nacionalisté v Itálii, v Maďarsku či v Polsku. Nová kniha z dílny HlídacíPes.org tyto trendy předpověděla a analyzovala.
HlídacíPes.org pokřtil již svou čtvrtou tištěnou publikaci – Obchodníci se strachem. Kniha podrobně mapuje české a evropské populisty od Babiše přes Okamuru k Orbánovi a Le Penové a demaskuje jejich podvodné praktiky i skutečné cíle. Zároveň analyzuje selhání demokratických elit, které nástup populistů usnadnilo.

„I po evropských volbách bude publikace pořád aktuální – měsíce, možná i roky. Je to o lidech, kteří zkrátka těží z tzv. boje proti elitám, kteří vzývají masy, o politicích, kteří pochopili, že vzbuzovat v lidech strach je dobrý marketingový tah,“ říká šéfredaktor HlídacíPes.org Robert Břešťan.

I tato čtvrtá publikace přináší mnoho unikátních informací, je zajímavě graficky zpracovaná a mnohé se z ní dozvíte. A tak ji doporučujeme k vaší pozornosti i my.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner