Objev: Bill Gates chtěl zastínit slunce, aby se šířil koronavirus

Pixabay/Bingodesigns

Ilustrační foto. | FOTO: Pixabay/Bingodesigns

Po způsobení koronaviru a čipování lidstva pomocí vakcín se dozvídáme z dobře informovaných zdrojů, že ďábelské plány Billa Gatese nemají už žádné meze. Hlasatelé pravd bez cenzury, pravdivějších než pravda, odhalili další miliardářovy kejkle.

Web outsidermedia.cz nám 3. dubna píše: „Svým požadavkem zakrýt slunce a učinit tak planetu Zemi temnější diktovaným snahou zabránit klimatickým globálním změnám se Bill Gates stává pro lidstvo nebezpečným. Dokazuje to mimo jiné i tento článek RT nesoucí titulek: Švédsko ovlivněno protesty aktivistů odmítá Billem Gatesem financovaný experiment Harvardské univerzity zaměřený na umělé zastínění slunce. Jak uvádí nejnovější studie, deaktivuje sluneční světlo koronavirus osmkrát rychleji, než se dříve předpokládalo. Velká většina koronavirových částic se deaktivovala poté, co byly vystaveny letnímu slunečnímu záření po dobu 30 minut, zatímco i několik dní dokázaly vzdorovat slunečnímu záření v zimě. Zdroj: Paul Craig Roberts. Překlad: Lubomír Man.“

archiv

Ruská RT je vyhlášenou studnicí pravdy, tak se samozřejmě hned rádi podíváme, abychom viděli, jak daleko už to dospělo. Píše se tam:

„Švédská vesmírná agentura odvolala geoinženýrský experiment, aby zjistila, zda by zakrytí slunce aerosoly mohlo zvrátit globální oteplování. Projekt financovaný Billem Gatesem vyvolal ostrý odpor ekologických skupin. Výzkum navržený výzkumníky z Harvardovy univerzity, Stratospheric Controlled Perturbation Experiment neboli SCoPEx, nakonec plánoval vypustit mrak uhličitanu vápenatého – častěji známého jako křídový prach – do atmosféry z výškového balonu, aby zkoumal jeho účinky na sluneční záření, které se dostane na Zemi. Projekt se však ukázal jako příliš kontroverzní a ve středu Švédská vesmírná korporace (SSC) prohlásila, že zkušební let plánovaný na červen se nikam neposune. ‚Vědecká komunita je rozdělena, pokud jde o geoinženýrství, včetně souvisejících technologických testů, jako je plánovaný zkušební let technického balonu z Esrange letos v létě,‘ uvedl SSC ve středečním prohlášení.“

Ať článek pročítáme jakkoli, nic o šíření koronaviru tam ale není. Prostě se nějací ochránci životního prostředí bojí experimentů s geoinženýrstvím. To si celkem dovedeme představit, ale fantasmagorie o koronaviru s tím nemají nic společného.

Rusko by ale globální změny klimatu zajímat mohly, když jim teď kvůli teplu taje i permafrost na Sibiři. Protože mizí bílý povrch země, bude to oteplování ještě posilovat. Zatím tam ale geoinženýrství končilo vždycky u rozhánění mraků letadly před vojenskými přehlídkami.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner