Objevil jednoduchý trik, jak urychlit nakupování. Teď radí ostatním, jak na to

Ilustrační foto (pixabay.com)

Ilustrační foto | FOTO: pixabay.com

Málokdo má rád nakupování potravin. Obzvlášť v dnešní době, kdy je na nás vyvíjen tlak, abychom vše stihli rychle a bez bližšího kontaktu s dalšími lidmi. Existuje ovšem způsob, jak na nákup vyzrát, což dokázal muž z Británie. O jeho fintě informoval deník Daily Mirror.

Uživatel TikToku @1980sgamer se pochlubil, že zná způsob, jak si zkrátit otravné nakupování potravin. Základní myšlenkou je to, že balení zboží do igelitových sáčků a tašek zabere zbytečně moc času.

@1980sgamer

This is the best grocery shopping hack yet! It just keeps getting better. #aldishopping #bagless #laundrybasket #plasticbags

♬ original sound – Matt

Proto při příštím nákupu zapomeňte na nákupní zvyky. Vše, co není třeba dávat do sáčku (pečivo, drobnější zeleninu a ovoce), nechte volně ve vozíku. Posléze stačí vše přesunout na pokladní pás, zaplatit a vrátit zpět do vozíku.

Nyní přichází onen trik, kterým se čas vašeho nakupování podstatně zkrátí. „Víte, jak všichni lidé ztrácejí čas ukládáním potravin do tašek? Přeskočte to,“ říká tiktoker, kterého sleduje 315 tisíc uživatelů.

Místo tašek mějte v kufru auta nachystané dva koše na prádlo. Nákup do nich velmi rychle přendejte a můžete jet domů. Tam stačí vyndat koše z vozu a přesunout je tam, kde budete potraviny ukládat. Tím je celé „kouzlo“ dokonáno.

Video jednoduchého a lehce primitivního triku získalo už přes tři miliony lajků a okomentovalo ho více než 30 tisíc lidí. Někteří se těší, jak si osvěží příští nakupování, jiní třeba oceňují, že se ušetří životní prostředí, protože nebudou zapotřebí igelitové tašky.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články