Obludnost. Výsměch. Zeman jmenuje vládu estébáka v Den památky obětí komunismu

Milada Horáková před soudem, známá oběť komunistů (Archiv F24)

Milada Horáková před soudem, známá oběť komunistů | FOTO: Archiv F24

Výsměch, neúcta, zrůdně úmyslná symbolika a akt vítězství bolševiků. To je jmenování nové vlády, které Zeman s Babišem naplánovali na 27. června, tedy na Den památky obětí komunistického režimu. Jde o vládu, kterou jmenuje komunista, kterou vede komunista a estébák, sedí v ní minimálně jeden příslušník VB, který obuškem mlátil nepřátele komunistů, a součástí vlády je Komunistická strana Čech a Moravy, přímý pokračovatel těch komunistů, kteří 40 let trápili, okrádali, mučili a vraždili obyvatele této země.

Důslednost, se kterou se v České republice k moci vracejí komunisté, je děsivá. Své vítězství a opětovné přebírání republiky musejí oslavit právě 27. června. V den, kdy jejich soudruzi před 68 lety zavraždili nevinnou hrdinku Miladu Horákovou. Hnusná doba, kdy Češi vraždili Čechy. Kdy lůza kradla republiku a zabíjela elitu.

Ve středu si udělají radost. Budou si myslet, že „ty demokraty zase pokořili“. Na oslavu si s tím duševně a fyzicky nezdravým zapšklým starcem dají chlebíček a vodečku. Jenže budoucí generace na ně nebudou vzpomínat v dobrém. Naopak. A snadné to nebudou mít ani teď. Preference vládních stran klesají. Lidé už jsou poučeni. Nechtějí tu znovu bolševiky.

Takže soudruzi, užijte si jmenování své vlády v den, kdy všichni slušní lidé vzpomínají na ty, které jste vy zabili a umučili. Nezapomeňte na to, že lidé toužící po svobodě a demokracii se nikdy nevzdají a vás zase brzy vyženou. A než ta středa 27. června přijde, tady si zatím přečtěte pár čísel:

Komunisté popravili z politických důvodů 248 lidí. Na hranicích zemřelo 306 lidí, kteří utíkali před komunisty na demokratický západ. Policie ČR uvádí, že 4500 lidí zemřelo v důsledku krutého věznění. Některé zdroje však uvádějí, že to mohlo být až 7000 lidí. Uvězněno bylo z politických důvodů až 250.000 Čechoslováků. Více než 40 tisíc lidí bylo odsouzeno k dlouholetému žaláři v pracovních lágrech a uranových dolech. Mnoho tisíc lidí přišlo o své domovy kvůli znárodnění. Vysídleno bylo podle serveru totalita.cz 5000 rolníků. Do zahraničí emigrovalo až 400.000 lidí. Jistých je 171.000, které uvádějí policejní statistiky. Ve statisících se pak pohybují počty lidí, které komunisté vyhodili ze zaměstnání, ze školy, případně jim zakázali studovat, psát, skládat a publikovat svou tvorbu. Mezi postiženými komunistickým režimem jsou také duchovní. Komunisté okradli církve. Nyní jim navrácený majetek chce jejich nová vláda zdanit. V komunistických lágrech skončily stovky kněží a řeholníků. Celkový „účet“ za dobu komunismu nebude nikdy přesný. Například není jasné, kolik lidí zemřelo na následky věznění po propuštění.

Československo přišlo o to nejlepší, co mělo. O osobnosti, které by potřebovalo tehdy i teď. Ty, které komunisté nezabili, okradli, uvěznili nebo donutili k emigraci.

Policie uvádí podrobnou statistiku například k bilanci na hranicích. Pro představu: Pohraničníci zastřelili 145 utíkajících lidí. Sebevraždu těsně před zatčením spáchalo 16 lidí, až 50 lidí bylo nalezeno utonulých v pohraničních řekách. Vojáci sestřelili také několik letadel, kterými chtěli lidé uniknout. Při tom jich zahynulo pět. Dvě osoby usmrtily miny na čáře. Minimálně jednoho člověka roztrhali psi pohraničníků, minimálně jeden zemřel kvůli vyčerpání organismu při úniku před pohraničníky. Vedle toho strážci hranice zabili ještě 24 lidí při své další blíže nepopsané činnosti.

Komunisté se v první vlně zaměřili na likvidaci elity národa a prvorepublikové vlastence, ze kterých měli strach. Mezi prvními šli po elitních vojácích, po těch, kteří se za války vycvičili k plnění zvláštních úkolů v Británii, šli po letcích, po legionářích a těch, kteří zastávali velitelské posty před rokem 1939. Chtěli zabránit vzpouře armády. Když měli jistotu, že armáda je pod kontrolou, šlo to rychle. Demokratičtí politici, osobnosti, které měly vliv, továrníci, podnikatelé, sedláci, umělci, obchodníci i řemeslníci. Ti všichni byli terčem.

Střih. Rok 2018. Komunistickou vládu vedenou komunistou jmenuje komunista v den, kdy vzpomínáme všechny výše uvedené. Obludnost.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner