Obušek Ondráček: Demonstranti mají materiály z Česka a Petříček je poskok, nutno vyšetřit

Bývalý komunistický poslanec Zdeněk Ondráček (ČTK)

Bývalý komunistický poslanec Zdeněk Ondráček | FOTO: ČTK

Komunista Zdeněk Ondráček má tajemné informace, že demonstranti proti režimu junty diktátora Lukašenka prý mají „materiály“ z Česka a že ho to jako „místopředsedu sněmovního výboru pro bezpečnost“ bude zajímat. Komunistickou mlátičku, která si v listopadu 89 ráda bouchla do lidí, tlučení lidí zjevně přitahuje. Jak si představuje komunista komunikaci, dal hned najevo v rozhovoru pro Český rozhlas. Jako všemocný orgán.

Ondráček oslovil své věrné: „Přátelé, nevím proč, ale já tomu šme… (ministrovi) nevěřím ani dobrý den. Dělá jen poskoka Pochemu a cizím zájmům. Nejhorší ministr zahraničí, kterého jsme kdy měli 👎. A že tam před ním byla esa 😂. Premiér Babiš mě těmi svými kecy také zklamal 😡. Kdyby se raději staral o domácí problémy. Nenažranost exekutorů, upadající ekonomiku, soudní a justiční mafii, předraženost veřejných zakázkách v dopravě i armádě, bordel ve zdravotnictvi atd. Zajímalo by mne co o Bělorusku ví a zda tam vůbec někdy byl, že je tak chytrý. Ach jo 😡.“ (Facebook)

Ministra Petříčka cituje ze Sputniku, jak jinak.

Sputnik

iRozhlas položil Ondráčkovi otázky a požádal ho, aby svá slova vysvětlil. Je zřejmé, jak si poslanec (!) představuje komunikaci a jak by asi vypadala, kdyby se komunisté zase dostali k moci. Tak nějak by zřejmě vypadalo to „vyjednávání“, co o něm někteří při rozebírání doby totality mluví. Celý ten neskutečný výlev si můžete přečíst v odkazu zde.

Na facebooku jste kritizoval pana ministra Petříčka. Co konkrétně vám na jeho zahraniční politice vadí?
Všechno.

Jak všechno?
Všechno. Odpovědi jsou krátké. Všechno. Tečka.

Mě by zajímalo, co si pod „všechno“ mám představit?

()


Co chcete.

Vadí vám tedy jeho prohlášení o tom, že Česko podporuje občanskou společnost v Bělorusku?
Podívejte se, mě bude především zajímat, jak se dostaly naše materiály do rukou demonstrantů. To mě bude určitě zajímat jako místopředsedu sněmovního výboru pro bezpečnost. Takže by mě zajímalo, kdo je tam vyvážel.

Takže se na to budete ptát pana ministra?
Nemyslím tohohle, ten s tím nemá nic společného. Ale někdo to tam určitě vyvezl.

O jaké materiály konkrétně jde?
To nechte na mně.

To jsou nějaké tiskoviny, které tam z Česka někdo distribuoval?
Chápu vás, jste k tomu školený. Nechte to na mně.

Zajímá mě jen…
Dobře, zkoušíte to pořád dokola. Nechte to na mně.

A nemůžete být tedy konkrétnější?
Ne, nemůžu. Nevím, proč bych měl být konkrétní. A říkat to, co budu chtít do budoucna.

Šlo mi o to, co si pod tím mám představit.
Představte si, co chcete.

Obuškovi fanoušci samozřejmě nezklamali.

FB Zdeňka Ondráčka

Takovéhle osoby dnes sedí ve sněmovně. Že někdo takový je místopředseda výboru pro bezpečnost, je k smíchu a pláči. Ten by měl sedět tak leda v Muzeu SNB ve vitríně jako exponát, a to i s tím obuškem, kterým tloukl vlastní spoluobčany.

Někteří mloci by Putinovi a Lukašenkovi leštili jazýčkem polobotky tak, až by byly úplně prodřené. Měla by to být jejich hlavní činnost, dokud jsou diktátoři ještě u vesla, aby tady ani jinde neškodili. Byli by šťastní, dělali by to, co skutečně umí, a neohrožovali by na životě a zdraví normální lidi.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu freeczechmedia@gmail.com