Obušek Ondráček nechce, aby se destabilizovaly diktatury. Věříme

Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček (ČTK)

Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček | FOTO: ČTK

Komunistovi Zdeňku Ondráčkovi je třeba jednu věc přiznat, totiž že se s tím nepárá. Prostě s pravou esenbáckou řízností řekne, jak to vidí. Takto postupuje i v případě Běloruska. Diktatura mu přijde jako normální zřízení a nikdo mu na ni nesmí sahat.

Na facebooku si bývalý příslušník Pohotovostního pluku, co bušil do lidí v listopadu 1989, před šesti dny napsal:

()

„Přátelé, podílí se ČR na současných protestech v Bělorusku? Pan ministr Petříček až podezřele zdůrazňuje, že ČR protesty v Bělorusku neorganizovala. Druhým dechem však dodává, že jím řízené ministerstvo dlouhodobě podporuje běloruskou občanskou společnost. Tak se na jednu z nich podívejme. Jde o politickou neziskovku Občanské Bělorusko. Podle výroční zprávy za rok 2019 činily její příjmy něco přes 5,5 mil. Kč. Necelé 4,5 mil. jim zaslalo právě MZV!!! Další necelý milion pak neziskovka financovaná Kongresem USA. Jaká by byla reakce českého státu, kdyby např. Rusko, Čína nebo právě Bělorusko platili ze státního rozpočtu neziskovku, která by měla za cíl destabilizovat politické poměry v ČR?“

Všechno je v té poslední větě, totiž jaká by byla reakce našeho státu, kdyby někdo platil „neziskovku“ destabilizující naše politické poměry. To je jednoduché. Pokud by u nás byla diktatura a v Rusku/Bělorusku demokracie, tak by náš diktátorský režim v takovém případě dost prskal. V hypotetickém demokratickém Rusku by se jistě našel nějaký soudruh Ondráčkovskij, který by se ptal, jak je možné, že tu někdo rozvrací poctivé diktátorské zřízení.

Poučení je jasné. Pro soudruha Ondráčka je krvavá diktatura něco normálního a žádoucího a nikdo to nemá narušovat. Ondráček je ve svém životě prostě konzistentní a stabilizovaný.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner