Očkování proti covidu bude třeba zakázat. Jinak se někteří lidé prostě očkovat nenechají

(Pixabay/RichardsDrawings/F24)

Na sociálních sítích už koluje vynikající nápad. Na twitteru jedna uživatelka navrhuje, že nejlepší způsob, jak překonat zdráhání nedůvěřivých občanů proti nově vyvinuté vakcíně, by bylo očkování zakázat. To by mohlo přinést kýžené výsledky.

Máme tu hned několik motivů, které vedou bojovníky čtvrtého odboje proti očkování vakcínou na koronavirus. (Až tedy nějaká bude k dispozici.) Předně je určitý druh lidí proti jakémukoli očkování a zvláště ezo-matky si na posílení svých emocí zakládají celá dikusní fóra. Propaguje se tam „přirozený“ způsob života. Ten by pochopitelně znamenal, že by nejspíš mnoho lidí přirozeně zemřelo; protože když přirozená vážná nemoc napadne přirozeného člověka, tak přirozeně zemře.

FORUM 24 (archiv)

Ezo-matky ještě nenapadlo, že je třeba tuto myšlenku uvést do důsledků a nedělní oběd uspořádat tak, že se členům rodiny předhodí živá slepice a všichni se na ni vrhnou, roztrhají ji a pozřou i s krví a peřím.

Je to výživné, protože nic nepřijde nazmar, člověk by u toho měl pohyb a navíc by se ušetřila elektrická energie na pečení, protože do poslední chvíle živá slepice by byla ještě přijatelně teplá.

Ale vraťme se k očkování. Specifickým druhem jsou ti, kteří očkování považují nejen za protipřirozené, ale navíc za součást světového spiknutí, které chce u lidí vyvolat autismus, popřípadě je vůbec vyhladit genocidou. Jak známo, vládci touží po tom, aby co nejvíc poddaných byli autisté, nebo aby se počet poddaných radikálně zmenšoval. Proč to tak dělají, to nevíme, protože to je právě nejhlubší tajemství toho spiknutí. Možná by to věděla Máňa z Pilníkova, která sleduje poslední objevy na webu Nicnezsvatapravda.ru.

Důvodem mimo filozofické a konspirační teorie bude nejspíš také přesvědčení, že věc je špatná, protože to určitě bude doporučovat vláda. Je pak jedno, že na světě bude hodně vlád, od Ruska po Ameriku, které doporučí to samé. To už se nějak vysvětlí. Kdyby naše vláda doporučila mýt si ruce před opuštěním záchodu, bylo by to také podezřelé.

Premiér Andrej Babiš (ANO) (F24)

Ať už jde o spiknutí, nebo je to potřebné opatření, někteří lidé na to prostě nebudou chtít přistoupit. Pak nezbude nic jiného, než vyjít ze znalosti místní kultury a očkování proti covidu zakázat. Nejspíš by hned na protest proti moci vzniklo hnutí, kde by se tajně šířily amupulky a stříkačky. Mohli bychom očekávat vznik nelegálních očkovacích doupat, kde by policie konala pravidelné razie, a v televizi bychom sledovali očkované zločince, jak je maskovaní policisté odvádějí v řetězech.

Vláda by pak mohla pod nátlakem mas přistoupit na kompromis, že se tedy očkovat může, ale bude to stát hodně peněz a jen ty, kdo budou mít potvrzení, že jsou ohrožení. Vznikne trh s půjčkami na očkování a call centra nás budou otravovat třikrát denně nevyžádanými telefonáty: „Co byste řekl půjčce na vakcínu s výhodným třicetiprocentním úrokem?“ Obvodní lékaři si výrobou potvrzení o akutní potřebnosti zavaří kopírky.

Možná by náš přístup vyvolal jisté zdvořilé rozpaky v Evropské unii, ale mohli bychom poukázat na to, že máme svá národní specifika a tato země je naše.

Teď jde jen o to, jak zařídit, aby ta půlka národa, co proti očkování nic nemá, neprozradila té druhé, že je to všechno finta. Tady se všechno vykecá. Ale prostě je to „chance“, jak říká Jiří Ovčáček.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]