Odbornice na seznamování radí mužům, jak úspěšně pozvat ženu na rande

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Mnoho mužů má problém s tím, jak oslovit ženu, která se jim líbí. Co říct, aby to nevypadlo trapně, vtíravě, nebo dokonce nepříjemně? Je vhodné hned pozvat opačné pohlaví na rande? A pokud ano, jak na to? Na všechny tyto otázky odpovídá odbornice na seznamování, o níž píše The Daily Mirror.

Simone Grossmanová se živí jako profesionální „dohazovačka“. I jako vztahovou expertku ji ovšem občas dokáží někteří muži překvapit, a to třeba i mile. O své poslední zkušenosti se rozpovídala na TikToku.

Když Simone čekala v parku na svou kamarádku, oslovil ji tam cizí muž. To se jí sice stává celkem často, ale tentokrát ji flirtování neobtěžovalo. Důvodem bylo správné jednání muže, které nyní seznamovací odbornice dává za příklad na sociální síti.

Podle Simone se totiž nejednalo o nemilé setkání, i díky tomu, že se muž celou dobu držel zhruba osm metrů od ní. „Necítila jsem se nepříjemně. Měla jsem pocit, že respektuje můj osobní prostor, nebyl nijak arogantní,“ vysvětluje mladá brunetka a oceňuje, že muž místo jejího vzhledu pochválil energii, kterou vyzařuje.

@internetyenta

Shout out to a lovely Canadian man named Martin who put himself out there today 🙃

♬ original sound – Simone Grossman

„Zároveň jsem cítila, že pokud bych s ním nechtěla mluvit, nebude problém z konverzace „utéct“. Nijak na mě netlačil,“ říká Simone. Muž počkal, až se objeví kamarádka, a pak teprve sympatickou dívku požádal o telefonní číslo. 

„Jsem si jistá, že intuitivně věděl, že se budu cítit bezpečněji, když tam bude má přítelkyně,“ je přesvědčena Simone. Proto radí mužům, aby se zamysleli nad tím, jak na ženy, které chtějí upoutat, působí. Způsob, jaký popisuje, nedává jako návod, ale jako inspiraci.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články