Odmítnutá schůzka s Babišem: Jako kritizovat Rittiga a sejít se s Janouškem, vzkázal mladík

Eric Drooker

Aktivista Jakub Čech byl jedním z vyvolených, kterým ministr financí Andrej Babiš nabídl schůzku, aby jej dostal na svou stranu. Mladík ale – aby prý dokázal dobrou vůli, určil také podmínky, za kterých svůj názor změní. Posuďte sami.

„Všiml jsem si, že je teď docela módní odmítat pozvání na schůzky Babišem, do háje ho poslala třeba herečka Bára Štěpánová.Pan místopředseda vlády to těžko nese, není na to zvyklý, ve firmě se zaměstnanci spíše snaží dostat do přízně majitele a ne být drzí. Jenže stát není firma a společnost nejsou zaměstnanci,“ napsal Čech na svůj Facebook v narážce na rozhovor Svobodného fóra.

Aby ale Babiš nebyl úplně bez šance, nabídl mu Čech také podmínky, za kterých svůj názor změní. „S panem Andrejem Babišem se sejdu, pokud vrátí dotaci za Čapí hnízdo (Evropské unii, ne nadaci Agrofert) a pak mi splní ještě dvě regionální přání: vyhodí pana Faltýnka a poté nějaký orgán ANO zruší prostějovskou buňku a vyloučí ty lidi, kteří tam praktikují podivné praktiky a kteří vyštvali schopné a slušné zastupitele. Pak se můžeme bavit dál,“ uvedl.

screenshot-2016-11-21-19-33-49

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články