Odvolejte Lipovskou, vyzval radní Šarapatka poslance v otevřeném dopise

Bývalý poradce Miloše Zemana Zdeněk Šarapatka (FORUM 24)

Bývalý poradce Miloše Zemana Zdeněk Šarapatka | FOTO: FORUM 24

Člen Rady České televize Zdeněk Šarapatka se obrací v otevřeném dopisu na poslance s výzvou, aby odvolali radní Hanu Lipovskou.

Svou iniciativu Šarapatka zdůvodnil v postu na facebooku o přeteklém poháru trpělivosti. V čtyřstránkovém dopise vyjmenovává případy, v nichž Lipovská údajně porušila zákon. Šarapatka má u Lipovské podezření mimo jiné i na střet zájmů.

Autor dopisu poslance upozorňuje na snahu Hany Lipovské zpochybnit náklady na výrobu těch konkrétních dílů publicistického pořadu Reportéři ČT, které jsou kritické k působení její kolegyně Jany Bobošíkové. Společně s ní Lipovská zakládala „Institut svobody a demokracie“, kde také sama působí jako analytička a členka správní rady.

Výzvu Zdeňka Šarapatky si můžete přečíst níže:

FB Zdeňka Šarapatky

FB Zdeňka Šarapatky

FB Zdeňka Šarapatky

FB Zdeňka Šarapatky

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články