Okamura a jeho fanoušci útočí na redaktorku rozhlasu. Někteří volají po násilí

Tomio Okamura  (FB)

Tomio Okamura | FOTO: FB

Že je předseda SPD Tomio Okamura velmi schopný ve vyvolávání nenávisti, to je známá věc. Ovšem to, co předvedli jeho fanoušci pod statusem, kterým útočí na redaktorku Českého rozhlasu poté, co mu kladla normální otázky, už překročilo všechny meze.

Případ začal znásilněním dívky na Litoměřicku. Okamura pro své politické cíle samozřejmě okamžitě použil informaci, že pachatelem měl být z Německa vyhoštěný migrant. Redaktorka se jej ptala na zdroj zprávy, on však jako obvykle dění překroutil a vše použil jako zbraň proti veřejnoprávnímu médiu.

To, co někteří lidé pod jeho status píší, je opravdu daleko za hranicí a je potřeba se redaktorky jasně zastat. Jelikož Okamurův tým snaživě maže veškeré komentáře, které mu nevyhovují, ale u těchto se tak neděje, je jasné, čemu se v SPD fandí.

„Jsou v Českém rozhlase normální? Co si o tom myslíte Vy? Má vůbec zpravodajství Českého rozhlasu smysl? Za sebe říkám, že nemá. Redakce je prošpikovaná bezcitnými sluníčkáři a vítači migrantů, které si nuceně musíme platit formou koncesionářských poplatků,“ napsal například Okamura. Vyzval, aby lidé do rozhlasu psali e-maily.

Okamurovi obdivovatelé volají po znásilnění redaktorky a přejí jí samozřejmě jen to nejhorší. Okamura místo toho na svém profilu nenávist a strach nadále rozdmýchává. Pak se ale člověk nemůže divit, že právě mezi lidmi z SPD se objevil jediný terorista v Česku – odsouzený senior Balda, který kácel stromy na koleje.

Jelikož SPD jasně podporuje Babišovu vládu, jsou i ostatní politici, kteří existenci této strany legitimizují, za tu bezbřehou nenávist spoluzodpovědní.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]