Okamura: globalisté praktikují cílenou genocidu evropských národů

FB- Tomio Okamura - SPD

Tomio Okamura | FOTO: FB- Tomio Okamura - SPD

Tomio Okamura se musí nějak vypořádat s tím, že uprchlická vlna do Evropy spadla na úroveň před tím, než začala, a pokouší se vyždímat z tohoto tématu, co se dá. Ve čtvrtek zase přispěl na Facebook příspěvkem o tom, že něco je šílené. Podle něj je šílené kde co, jak ho dlouhodobě sledujeme. Možná by měl své vidění světa probrat s nějakým terapeutem, jestli není problém spíš v něm, ale to teď nechme stranou.

Tomio tedy píše: „To je šílené. Evropské vlády přijímají zpět do evropských zemí bojovníky Islámského státu, kteří se zde v Evropě volně pohybují, a sluníčkářské vlády a úřady nemají mnohdy ani informace, kde se tito islámští vrazi a džihádisté potulují! Džihádističtí vrazi místo toho, aby byli popraveni nebo hnili v kriminále, v pohodě využívají výhod evropského sociálního systému… Mnoho džihádistů ISIS přišlo do Evropy i s migrační vlnou. Tohle už opravdu není neschopnost nebo náhoda. Sluníčkáři a globalisté podle mého názoru připravují a praktikují cílenou genocidu původních evropských národů! Pokud nechcete, aby evropské národy byly zničeny a vyhlazeny, podporujte prosím hnutí SPD.“

S džihádisty, co vyrazili do ciziny a teď by se chtěli vrátit, je samozřejmě problém. My ho nemáme, u nás by se spíše mohl objevit nějaký ten trouba, co vyrazí na Donbas. Proti těm se tedy Okamura nějak viditelně nevyslovuje.

Věc je celkem jednoduchá, pokud je někdo občanem nějakého státu, není možné ho tohoto občanství zbavit. Má právo svou zemi opustit a zase se do ní vrátit. Pokud někde mezitím páchal trestnou činnost, má být samozřejmě vyšetřován, obviněn, odsouzen a jít za mříže. Popraven být v zemích Evropské unie nemůže, protože nemáme trest smrti. Jen připomeneme pro jistotu panu Okamurovi, že trest smrti nemají ani Rusku.

Je pravda, že ve Velké Británii bylo z asi 400 džihádistů, kteří se vrátili, stíháno pouze 40. Většina z nich byla místo toho umístěna do rehabilitačních programů. Ministerstvo vnitra platí psychiatrickou kliniku pro navracející se džihádisty a jejich děti.
Už v roce 2017 navrhl dohližitel nad vládními protiteroristickými zákony Max Hil, aby se navrátivší se džihádisté znova integrovali do společnosti, než aby byl automaticky stíháni proto, že byli prostě „naivní“.

To má logiku, protože někteří skutečně odešli, protože byli zblblí. Je rozdíl mezi tím někam vyrazit za džihádem a pak tam někomu uřezávat hlavy. Ať Okamura doloží, že nebyl stíhán někdo z těch, kdo se takových zločinů dopustil, jinak fabuluje.

Jakou hrozbu džihádisté ve skutečnosti představují? V celé Evropě za rok 2018 zabili 13 lidí a zranili 46. Čísla byla nejnižší od roku 2014, kdy Islámský stát zahájil kampaň hromadných útoků na oběti v Evropě.

Každá smrt je politováníhodná, ale jestli Okamura považuje třináct mrtvých v půlmiliardové Evropě za rok za genocidu „původních evropských národů“, měl by si trochu nastudovat pojmy.

Hlavní je ale jeho představa, že evropské vlády plánují a provádějí genocidu vlastních národů. Je ten člověk ještě při smyslech? Proč by to asi tak nějaké vlády dělaly? Protože je řídí tajní muslimové? Nebo šílenci? A jak by se vyskytlo čirou náhodou na tolika postech Unie tolik šílenců? Vždyť je tam volí lidé, nedosazuje je žádné tajné světové kolegium iluminátů.

Zřejmě by se to dalo svést na mýtický neomarxismus. Jen není jasné, kde bychom u jakéhokoli skutečného nebo domnělého neomarxisty našli nějaké teze, že je třeba za pomocí muslimů provádět genocidu. Takové pitomosti nevěří ani sám Okamura, on to jenom říká. Jeho prostomyslné publikum mu to nepochybně zbaští i s navijákem.

Nikdy nás nepřestane bavit, že největší teroristické nebezpečí zatím u nás představoval fanatický stoupenec jeho hnutí Balda.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner