Okamura: Homosexuálové děti neplodí, ale důchod by chtěli

Eric Drooker

Tomio Okamura poté, co už vyčerpal všechny potenciální nepřátele společnosti, našel nové, proti kterým se jeho Úsvit (snad ještě existuje) bude moci postavit. Jsou to homosexuálové. Jeho myšlenky se dočteme na stránkách Úsvitu.
Začíná poučně ve stylu Bedřicha Engelse: „Ještě na počátku dvacátého století tvořili nejbližší rodinu nejen děti, ale spolu s nimi v jedné domácnosti žili prarodiče, praprarodiče. Do širší rodiny patřili kmotři a kmotry, patřili tam bratranci, strýcové, tety a všichni měli vzájemné povinnosti v rámci rodiny. Postupem času jsme přišli o kmotry, prarodiče jsme odsunuli v lepším případě do sociálních ústavů… Zatímco se své rodiny – vlastní krve – zbavujeme, snaží se nám tu mainstreamová média plus část politiků a aktivistů vytvořit dojem, že skutečnou rodinou může být lesbická partnerka matky nebo homosexuální přítel otce nebo dokonce dva cizí homosexuálové.“ říká Okamura.
A teď jde rázně k věci. „Sexuální orientace je soukromou věcí každého člověka a já tuto svobodu uznávám. Ohledně postavení tradiční rodiny však nelze dělat ústupky ani v současnosti – i homosexuální páry budou chtít důchod, ale děti, které na jejich důchody budou vydělávat, bohužel vzájemně nezplodí,“ soudí Okamura.
„Pokud tu budeme mít dobré vícegenerační rodiny, které budou dětem vštěpovat tradiční hodnoty, jako jsou pracovitost, poctivost, odpovědnost či pokora a skromnost, tak je jedno, kolik nás je, protože v tom zásadním budeme nakonec jedna velká rodina, která se o sebe a své slabé umí postarat. Základní a nejpodstatnější problém je v morálních hodnotách.“
Tedy, nic nám není do života pana Okamury, ale na Wikipedii čteme: „Z tříletého manželství s Japonkou Mie má syna Ruye. V současnosti má vztah s o devatenáct let mladší studentkou Monikou Talašovou.“
Takové konzervativní hodnoty a pochody za rodinu jsou někdy dobrá věc, mladé studentky (o čtyři roky starší než syn) taky, život je pestrý, ale je potřeba to všechno vhodně sladit, aby to po takovém kázání o rodinných hodnotách nevypadalo na veřejnosti nějak blbě.

A to ještě necháváme stranou ekonomiku, ve které asi není Okamura moc silný. I homosexuálové si platí sociální pojištění, tak není jasné, proč by neměli dostat důchod.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner