Okamura nesnáší islám, přitom vydělává na jídle pro muslimy

Předseda SPD Tomio Okamura  (ČTK)

Předseda SPD Tomio Okamura | FOTO: ČTK

Před čtyřmi lety vyzýval Tomio Okamura občany, aby chodili „venčit“ vepře před mešity, nebo například prodejny kebabu. Zkrátka provokovat muslimy, které od té doby naoko šéf SPD neakceptuje jako možné občany ČR. Protože je však Okamura především odborníkem, snaží se na muslimech v prvé řadě vydělat.

Jak se totiž ukázalo, šéf extremistického hnutí ve skutečnosti nemá problém s tím nabízet ve svém obchodě potraviny, které jsou určeny přímo muslimům. To signalizuje označení halal na výrobcích. Aby mohlo být zboží takto označeno, nesmí obsahovat vepřové maso, krev, nebo třeba alkohol. Zajímavá zpráva se objevila na facebookovém profilu Diagnóza Tomio Okamura #2.

Náš největší islamobijec Okamura prodává ve svém shopu certifikované halal potraviny pro muslimy. 🤦‍♂️Islám tu…

Zveřejnil(a) Diagnóza Tomio Okamura #2 dne Úterý 23. července 2019

V obchodním rejstříku je velmi jednoduché dohledat, že ve společnosti Japa Foods s.r.o., zapsané 5.6.2008, je Tomio Okamura veden nejen jako člen statutárního orgánu, ale také jako společník se stotisícovým vkladem.

Na webu Japa Foods zase není problém si zakoupit halal potraviny, které Okamura prodává těm, na něž neustále hází špínu a nejraději by je podle svých výjevů všechny vyhnal z naší země.

Všechno je ovšem jinak. Šéf SPD je bojovníkem proti islámu pouze v momentě, kdy mu to přináší voličskou podporu. Když jde o peníze, s muslimy tuze rád obchoduje.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]