Okamura se opět zesměšnil. Komu tohle může imponovat?

Tomio Okamura (Facebook Tomio Okamura – SPD)

Tomio Okamura | FOTO: Facebook Tomio Okamura – SPD

Šéf SPD je ve svém boji proti České televizi nezastavitelný. Za každou cenu se snaží využít jakýkoliv podnět, aby mohl na veřejnoprávní médium zaútočit. Mnohdy přitom pouze sklidí posměch on sám, protože se ukáže, že si buď vymýšlel, nebo použil argument, který je úplně mimo.

To se stalo i tentokrát, kdy se Tomio Okamura rozčílil na svém facebookovém profilu. „Sluníčkářská Česká televize dál přitápí pod kotlem – sportovní redaktorka Darina Vymětalíková napsala na svůj profil tweet, že ,lidé ze severní Moravy nejsou moc chytří,‘“ napsal předseda Svobody a přímé demokracie na sociální síť. „A dodala, že ,lidé na severní Moravě jsou plní nenávisti‘. A to jen proto, že podporují prezidenta Zemana,“ doplnil. 

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura  (ČTK)

V tom by se ještě Okamura nepletl, protože Vymětalíková citovaný příspěvek na Facebook skutečně umístila. Problém nastal v momentě, kdy chtěl šéf extremistického hnutí apelovat na chování ČT v poslední době. „Vyjádření paní redaktorky je dalším skandálem v České televizi za tento měsíc,“ rozčílil se Okamura. 

Zde se už ovšem zaslepený bijec proti veřejnoprávní televizi pořádně spletl. Darina Vymětalíková totiž svůj status publikovala v červnu loňského roku. Toho si však někdo, kdo připravoval pro Okamuru další štvavý status na sociální síť, nevšiml.

Už poněkolikáté se tak šéf SPD zesměšnil jen proto, aby se mohl prezentovat jako zachránce před „zlou“ Českou televizí. Když minulý týden vyprávěl o tom, jak ho nikdo nezve do Interview na ČT 24, dokázala jeho lež například Nora Fridrichová. Tentokrát se Okamura usvědčil sám.

Sluníčkářská Česká televize dál přitápí pod kotlem – sportovní redaktorka Darina Vymětalíková napsala na svůj profil…

Zveřejnil(a) Tomio Okamura – SPD dne Úterý 1. října 2019

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner