Díky protiimigrační rétorice a strašení občanů přílivem nepřizpůsobivých a nebezpečných uprchlíků se Svoboda a přímá demokracie dostala do poslanecké sněmovny. Navíc se slušným volebním ziskem. Kdo by tedy očekával, že snad Tomio Okamura přestane hlásat ony nesmysly o zakuklených teroristech, mířících na naše území, už je vyveden z omylu.

Nejen, že jediného teroristu v České republice „vychovaly“ právě hlouposti z úst šéfa SPD a jeho kolegů a tento poblázněný důchodce pak hodlal bojovat se stromem v ruce proti neexistující hrozbě. Navíc se stále aktivně v přiživování hoaxů a mýtů o uprchlících zapojují i členové Okamurova hnutí.

Naposledy se předvedla poslankyně SPD Karla Maříková, která na Facebooku ukázala, že její myšlenkové pochody míří hodně temnými zákoutími, kde absorbují především hloupost a ubohost.

Maříková tak naivnějším občanům, kteří se rádi připojují k nenávistným výkřikům extremistů ze Svobody a přímé demokracie, dala další munici tím, že muslimské imigranty přirovnala k nepřizpůsobivým zvířatům.

Zveřejnil(a) Karla Maříková dne Pondělí 14. ledna 2019

„Je zakázané dovážet invazivní nepůvodní druhy rostlin a zvířat na území EU. Muslimští imigranti také nejsou původními obyvateli Evropy a stejně jako invazivní druhy znamenají nečekané šíření a postupné vytlačení původních obyvatel Evropy. Proto by měli mít také zákaz vstupu na území EU,“ svěřila se poslankyně SPD na sociální síti.

Ukázala tak, že Okamurovi lidé mají skutečně velký problém s rasismem a SPD je po právu označována jako extremistické hnutí. Změna k lepšímu je nemožná a je třeba na to brát zřetel.

 

Revue Forum Banner
Vilém Besser
Vilém Besser
Redaktor a komentátor deníku FORUM 24
Další články autora