Okamurova poslankyně zjistila, že její šéf chce jen vydělávat. To je šok

Tereza Hyťhová  (repro youtube.com)

Tereza Hyťhová | FOTO: repro youtube.com

Že nejsou poslanci hnutí SPD nejostřejšími tužkami v penálu, to je celkem známá věc. Není v podstatě ani překvapivá. Skvělou ukázkou je Tereza Hyťhová, která ukončila své členství v hnutí Tomia Okamury a bude spolupracovat s Trikolórou.

„Dnes jsem odeslala rezignační dopis předsedovi poslaneckého klubu hnutí SPD a ukončila také členství v hnutí SPD. K tomuto kroku jsem směřovala delší dobu, tak jak jsem více a více poznávala skutečnou podnikatelskou podstatu SPD. Politiku vnímám jako souboj hodnot a hájení názorů, nikoli jako způsob obživy nebo pěstování ega některých jedinců. I nadále zastávám své vlastenecké cítění a názory a v tomto směru budu pracovat pro naše občany, jako tomu bylo doposud,“ uvedla Hyťhová na svém facebookovém profilu.

Předseda senátu Miloš Vystrčil (ODS)  (Roman Černý)

Je to dobrá zpráva: pokud se tato podivná, rádoby vlastenecká hnutí oslabují mezi sebou, je to skvělé. Oběma jim tudíž přejeme hezká čtyři procenta ve volbách.

Co je ovšem vůbec nejzábavnější, to je údajné prozření paní Hyťhové. Okamura, který sám sobě vystavuje faktury a posílá si peníze, Okamura, který už jedno hnutí vytuneloval, Okamura, který stejně ve skutečnosti chce prodávat sushi… Jak dlouho mu asi věřila, že je skutečný politik?

A teď si představte: přijdete na to, že zakladatel vaší strany je podvodník a jde mu jen o peníze. Co uděláte? No pokud jste při smyslech, lze si jen těžko představit, že byste se přidávali ke Klausovi juniorovi, ne? Ehm… pokud ovšem nejste poslanec zvolený za SPD.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]