Okamurovci podráží klausovce. Soudruzi v Moskvě by si tu měli udělat pořádek

Podvržená propagace Klausovy strany (Facebook VK ml.)

Podvržená propagace Klausovy strany | FOTO: Facebook VK ml.

V ruské páté koloně je divný neklid. Dvě nacionalistické a ostře protievropské strany spolu vedou válku, místo aby je spojovala společná láska k Vladimiru Putinovi. Okamurovci údajně šíří na sociálních sítích strašlivý hanopis, že strana Klausova syna požaduje zavedení eura. Klausovci se proti tomu zásadně ohrazují, že prý nikdy nic tak děsivého neřekli, a naopak zbožňují českou korunu. Obvinili pak okamurovce z šíření zlovolných fám.

Samotný Syn na svém Facebooku na konci května sdělil, že strana Tomia Okamury šíří podvrhy propagačních materiálů, na nichž se má jeho strana hlásit k západní civilizaci. Přitom tato strana zásadně lpí na své sounáležitosti s východní džunglí. Od té doby si fanoušci obou nacionalistických formací na sociálních sítích nadávají, přičemž proti sobě nešetří svým distingovaným ostrovtipem, který již tak dobře známe.

Pro ty, kdo nemají žaludek brousit do těchto temných zákoutí Facebooku, odcitujme to, co zde napsal samotný Syn: „Proti našemu programu se bojí diskutovat. Zato kydání špíny a různé podvody – na to jsou mistři. Viz dnešní kampaň na soc. sítích (podle všeho z okruhu SPD).“

Je to opravdu zajímavá logika. Přiřknout někomu, že chce zavést euro, je podle Syna kydání špíny. To by se mělo řešit. Copak v příslušném oddělení rozvědky Ruské federace, které má na starosti rozložení a potopení České republiky, tohle nechají jen tak být? Neměli by tam soudruzi také myslet na nějakou integraci rozdrobených přátel Ruska? Už teď mají tolik želízek v ohni. Hlásí se k nim česká komunistická strana, klausovci, okamurovci a silně se k nim přibližuje i okolí katolického kardinála. Kdyby se všichni spojili do jednotné fronty, tak by se mohlo podařit rozložit a potopit Českou republiku ještě mnohem lépe než dosud.

Z šarvátek a pinožení na hnědé pravici ale není důvod se radovat. Pod vedením nejvyššího soudruha miliardáře se i přes své rozmíšky vždycky nakonec spojit dokážou, a to i s rudou levicí, aby nám třeba dosadili do mediálních rad ještě horší blázny a extremisty, než jsme si kdy dokázali představit. Možná že už tu soudruzi z Moskvy ten pořádek vlastně udělali a tohle je jen takové echo té řízené demokracie.

Na rozmíšky mezi nacionalisty upozornil veřejnost novinář Jan Moláček v tištěném Deníku N.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner