Okamurův generál Blaško se stal odborníkem na očkování dětí

FB Hynka Blaška

Silná vlastenecká dvojka v Evropském parlamentu. Psychiatr Ivan David a generál Hynek Blaško | FOTO: FB Hynka Blaška

Nevyhnutelným důsledkem demokracie je, že lid vysílá do příslušných orgánů jako své zákonodárce osoby, které ho reprezentují se vším všudy. Teď se generál Blaško zvolený do Evropského parlamentu za okamurovce projevil jako odborník na očkování dětí.

Pan generál Blaško se do toho pustil vojácky rázně. Na Facebooku si 16. ledna napsal: „Zleva, zprava slyšíme o škodlivosti očkování a neblahých důsledcích pro naše mimina. Ptejme se kdo rozhodl o tom, že chudák mimino dostane směs vakcín v jedné injekci? Zase zcela nepochybně nějaký ‚přitroublý‘ vědec. Proč děti nedostávají vakcíny jednotlivě, tak jako jsme je dostávali my, dříve narození. Interpelujte MZ ať to vysvětlí. Myslím, že je to stejné jako v případě Šumavy. ‚Přitroublí‘ vědečtí zkoumalové ji zničili.“

Seběhly se fanynky a jásají.

Paní Vlasta: „Stačila praxe z totality – díky ní jsme neměli problémy.“

Paní Jaruška: „JE TO HROZNÉ,,, NENAJDE SE PÁR ROZUMNÝCH VZDĚLANCŮ,KTEŘÍ TO ZAKÁŽÍ ❓❓ ..AŤ SI STRČÍ ODŠKODNÉ ZA POSTIŽENÉ DÍTĚ DO ZÁDELE. ‼️ MÁM VNUKA AUTISTU.“

Paní Simona sdílí text z jakéhosi blogu: „Jakými metodami chce Bill Gates redukovat lidskou populaci?“

(To bychom do toho Billa neřekli. To už je na nový norimberský tribunál. Takové Gatese v ČR nechceme.)

Objevilo se tam několik hlasů, kterým se to nějak nezdá, ale byly utlučeny jasným názorem, že jde o spiknutí farmaceutické lobby, která chce do dětí nacpat hliník a způsobit jim autismus a ADHD. Protože když se tolik očkuje a je současně odhaleno více ADHD, musí tam být přece souvislost, ne? Trochu to připomíná klasický sociologický vtip, jak je možné, že v zemích, kde je více čápů, je vyšší porodnost. To kouzlo se jmenuje falešná korelace, zájemci ať si dostudují sami.

Pan Petr se dramaticky ptá: „Z čeho tedy ten naprosto dramatický nárůst autismu za posledních 20-30 let vzniknul“, když ne z očkování? Můžeme navrhnout, že to souvisí s tím, že v tomto období děti mnohem více jedí kiwi a používají mobil. Když se před třiceti lety nejedlo kiwi a nepoužíval mobil, nebylo tolik autistů a ADHD. To je snad jasné, kde je viník, ne?

O budoucnost vlasti a Evropy se ale už bát nemusíme. Své zákonodárné slovo tu mají i lidé, kteří nějakým “přitroublým vědeckým zkoumalům“ nenaletí. Celosvětovému spiknutí odzvonilo, protože akademici z SPD mají jasný, lidový, vlastenecký cit pro selský rozum.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner