Ondráček si u okupantů hrál na reprezentanta ČR. Je ale jen trapnou ostudou

Eric Drooker

Komunistická mlátička, užitečná figurka okupantů hrající si na reprezentanta České republiky. Poslanec KSČM Zdeněk Ondráček. Pán, který má trvalou potřebu na sebe upozorňovat různými excesy. Začal v lednu 1989 když obuškem seřezal lidi toužící po svobodě. V éře poslance pak páchá pravidelně každých několik týdnů cosi, aby na sebe upozornil.

Konec války jel oslavit do Moskvy. Při zpáteční cestě se zastavil na Rusy okupované části Ukrajiny. V rozporu s oficiálním postojem České republiky, zemí Evropské unie a zemí NATO, uskutečnil u okupantů cosi jako oficiální návštěvu. Vondráček si hrál na reprezentanta České republiky. Přijat byl před špalírem uniforem okupantem, který se považuje za místního prezidenta. Při přivítání na červeném koberci zazněla hymna České republiky.

Eric Drooker

Legrační drobností této trapné záležitosti je, že Vondráčkovi moc nevadilo, že ho na to divadelní představení s červeným kobercem přivezl černý mercedes s vlajkou ČR na blatníku. Tedy auto vyrobené na prohnilém západě. Je nepochopitelné, že se na takto zásadní setkání nenechal dopravit žigulíkem, nebo moskvičem. Vždyť v Rusku je všechno nejlepší.

Video:

Jakkoliv je vtipné, jak si bolševická mlátička hraje na oficiálního zástupce České republiky, kauza má i vážný rozměr. Ondráčka a jemu podobné osoby okupanti využívají, aby ukázali, že se s nimi baví někdo z demokratických zemí. Ondráčkova akce je obyčejnou zradou vlastní země. Jeden z nejtrefnějších komentářů vydal Miroslav Kalousek: “Tohle se blíží vlastizradě. Ústavní činitel, který přísahal na zákony ČR, jedná v přímém rozporu se zahraniční politikou státu a v zájmu cizí moci.”

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]