Opisování disertační práce je nejmenší z hříchů mlátičky Ondráčka

Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček (ČTK)

Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček | FOTO: ČTK

Pan poslanec, dvojitý doktor, mlátička Zdeněk Ondráček zřejmě opisoval ve své disertační práci. Na sociálních sítích na to upozornil Pavel Novotný. Jeho práce z roku 2011 má mít několik částí shodných s texty, které dříve vydal někdo jiný. Shodují se odstavce i celé strany. Komunista tak zřejmě podváděl.

Demonstrace na Letné (Pavel Hofman)

Trapné podvádění a opisování už vedlo k odchodu několika ministrů, legendární je Babišova exministryně spravedlnosti Taťána Malá, která trošku obšlehla práci o králících. V případě Zdeňka Ondráčka jde o velmi úsměvnou záležitost. Sám se s oblibou pasuje do role jediného spravedlivého a jakési autority, kterou však není ani minimálně.

Zdeněk Ondráček toho má za sebou tolik, že opsaná práce ve škole je jedním z jeho nejmenších hříchů. Vždyť, co je obšlehlá disertační práce ve srovnání s mlácením demonstrantů a obhajováním tohoto násilí? Co je proti soustavnému podkopávání demokracie? Co je zkopírovaný text a nelegálně získaný titul proti kolaboraci s okupanty Ukrajiny, kam si Ondráček jezdí hrát na delegaci České republiky?

Pokud Ondráček podváděl, kopíroval a ukradl cizí text, musí za to nést odpovědnost. Měl by konečně odejít z Poslanecké sněmovny. Opovržení si zaslouží za mnohem vážnější činy.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner