Oslavný článek věnovaný Andreji Babišovi, když se dneska žení

ATEO

Andrej Babiš | FOTO: ATEO

Andrej Babiš se vsadil, že o něm již nikdo z těch aktivistických novinářů – kam nás zařadil – nenapíše nic pozitivního. Jelikož se ale Andrej Babiš žení, rozhodli jsme se mu nejenom popřát, ale také sepsat pár skutečně obdivuhodných věcí, za které je nutno mu poděkovat. Píšeme tedy oslavný článek, za který by se nemuseli stydět ani v Mafře.

Andreji Babišovi se podařilo spojit obrovské množství lidí nejen politiky a novináře, ale také umělce, podnikatele, zemědělce, zkrátka lidi všech možných zaměření, bohaté i chudé, kteří si začali uvědomovat, že přístup exministra financí k liberální demokracii je přístupem člověka toužícím řídit nejen „své“ novináře, ale také lidi žijící v tomto státě jako zaměstnance Agrofertu. Díky tomuto jednání zvedl zájem mnoha lidí o dění v České republice, a za to mu patří jeden velký dík.

Díky Andreji Babišovi víme nejen, kde v ČR leží Čapí hnízdo, ale také jak lze získat padesátimilionovou evropskou dotaci, na kterou nemáme nárok. Dověděli jsme se o existenci korunových dluhopisů – jak se dá „ojebat“ stát –, které by pro nás jinak byly tajemstvím. Za zvyšování finanční gramotnosti a vzdělávání obyvatelstva klobouček dolů.

Podařilo se mu lhát v přímém přenosu, a přitom neztratit body, být politikem, ale přitom jím vlastně – dle exministrových slov – nebýt, být odvolaným, ale vlastně neodvolaným ministrem, slzícím i radujícím v obležení zvířátek. Za mistrné herecké výkony je třeba mu udělit ocenění.

Na Čapím hnízdě se dnes žení, oslavným článkem mu vyjadřujeme velký dík za vše, co udělal nejen pro naše vzdělání a aktivitu, ale i za jeho herecké výkony. V herecké hantýrce se říká „není malých rolí“, v podání Andreje však zdá se ani velké role nejsou zdaleka tak velké, aby je neuhrál. Hrušínský hadr.

Obdivujeme a děkujeme!

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner