Oslavte s námi 30 let svobody. Předplaťte si Revue FORUM a získejte speciální vydání

Eric Drooker

V listopadu uběhne třicet let od sametové revoluce. Přes všechny problémy jde o jednoznačně nejúspěšnější období v historii našeho národa. A i my jej chceme oslavit. Říjnové číslo bude tedy speciální a připomene významná výročí, historii, ale i společenské kauzy, konflikty nebo kulturní či sportovní výkony uplynulých tří dekád. Když si nyní objednáte roční předplatné Revue FORUM, budete toto číslo mít ve schránce a získáte k tomu také náš Speciál FORUM o pěti letech s Babišem.

SPECIÁLNÍ NABÍDKU OBJEDNÁVEJTE ZDE

O čem budeme psát? Samozřejmě se dočtete o velkých úspěších naší země, o vstupu do západních struktur, o politicích, ale i mnoha dalších osobnostech, které jsou s touto érou pevně spjaty.

Pečlivě rozebíráme, jak se vyvíjela česká ekonomika, české zemědělství, jakých úspěchů jsme dosáhli v zahraničí. Připomeneme kulturní i sportovní výkony a samozřejmě také pár kuriozit.

S tak velkou změnou v naší zemi je samozřejmě spojena proměna gastronomie či módy. Jiné je úplně všechno. Ale nezapomeneme ani na to, co zůstalo a co nám uškodilo: nedostatečné vyrovnání se s minulostí, náskok někdejších nemonklaturních kádrů a mnoho dalšího. A těšit se můžete i na zajímavé rozhovory.

Objednejte si předplatné ještě dnes a podpoříte nezávislou žurnalistiku, kterou nyní, po třiceti letech, stále opravdu potřebujeme.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články